Freelance web tasarım hizmetleri

genom

Üye
Tepki
0
Merhaba.

Bodrum design olarak freelance olarak web tasarım ve programlama hizmetleri vermekteyiz.

Yeni bir web sayfası yaptırmak veya mevcut web sitenizi yeniletmek isterseniz bize
info@bodrumdesign.net email ve msn adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Tepki
0
Merhabalar, Öteki webtasarımı postlarına gönderdiğim üzere Websitesi yapmak için hangi yolları yada programları kullandığınızı söylerseniz sevinirim.

Çünkü bende kendime ait bir websitesi yapma hazırlığındayım. Ya Dreamwiewerda yada Joomlada domain aldıktan sonra hazırlayacağım ama üşenip tasarımına kadar verip bir websitesi tabanı oluşturtmakta aklımda oyüzden websitesi tasarımı yapılır yazıları altında herkese websitelerini hangi tabanda oluşturduklarını soruyorum. Daha açıklayıcı olursanız Sevinirim.

genom

Üye
Tepki
0
merhaba. tasarımı photoshop yada herhangi bir resim editöründe oluşturduktan sonra tasarımı css ve html'e döküyoruz. Editör olarak ben notepad++ kullanıyorum. joomla konusunda bir bilgim yok kullanmaktan da pek yana değilim.

web sayfanı dinamik yapıda hazırlıycaksan bence joomla dışında bir içerik yönetim sistemi seç yada bu konuda bilgin varsa kendin kodlamayı dene.

saygılar.

Yukarı Alt