(Freelance) Web Tasarımcı Aramaktayız

da_ozzy2

Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Şirketimiz Kasım ayında bir tanıtım toplantısı düzenleyecektir. Toplantıda başta merkezi Almanyada olan firmamızın genel tanıtımı, Türkiyedeki piyasa hedeflerimiz, Server tabanlı CMS-Web-Paketlerimizin tanıtımı ve kullanım avantajları konusunda bilgi vermektir.

Sistemin nasıl işlediği konusunda, müşterilerinize nasıl daha çabuk ve daha kolay web sitesi oluşturabileceğinize dair katılımcılara bilgi verilecektir.Kısacası tasarımcıların işini
kolaylaştıracak ve kazanç getirecek bir iş fırsatı sunmaktayız.

Şu anda potansiyel katılımcı adayların Databankı oluşturulmakta ve katılmak isteyenlere ait iletişim bilgilerine ihtiyacımız vardır. İletişim bilgileri olarak kastımız sadece E-mail adresidir. Birçok
Tasarımcıyla iletişime girebilmek ve toplantı davetiyesi
gönderebilmek açısından bu yolu tercih etmekteyiz. İletişim
bilgileriniz kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Çalışmakta olup ek gelir sağlamak isteyen veya tamamen Freelance olarak bu işi yapabilecek düzeydeki tüm Tasarımcıları seve seve toplantımıza davet etmekteyiz.

Çevrenizde bu işi yapabilecek düzeydeki arkadaşlarınıza bizimle iletişime geçmeleri konusunda öneride bulunabilirsiniz.Tek şartımız bizi, gelmek istediklerine dair, haberdar etmeleridir. Ettikleri taktirde onlara da Mail yolu ile Davetiye gönderilecektir.

Bize stadtmagazin@hotmail.com adresinden bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Saygılarımla
Özgür Alev
Assistant Manager / Graphic&Web Designer
stadtmagazin.com

mysheen

Üye
Tepki
0
Aradım konuştum. İyi insanlar. Halısaha Maçı varmış adam topluyorlarmış :)

oguzhan42

Üye
Tepki
3
Anladığım kadarı ile kendilerine ait server tabanlı CMS-Web-Paketleri için satıcı arıyorlar :)

Yukarı Alt