fulyaca tasarim.org : )

Fulyam

Üye
Tepki
16
Çalışmamın siteyi tanımlamakla alakası yok biliyorum... sadece küçük bir tasarım yaptım paylaşmak istedim üzerinde hiçbir emek yoktur : ) 15 dk o ay ve içindeki adamı çizmek için uğraştım.. onu da zaten becemedim.. diğerleri hazır vektör. sadece üzerlerinde oynadım o kadar yani 15 dklık bir emek... : D

Çalışma yapıcam ama yapamıyorum ki : ) aklımdan geçenleri becermek çok zor...

halim742

Üye
Tepki
0
ilk yorum benden olsun bakalım.
normalde ben çalışmalar hakkında fazla yorum yapmayı pek beceremem.
çalışmanı gördüm iki cümle yazayım dedim.
bence bir grafiker beğenmediği işi yayınlamaması lazım bu 15 dakika işi değil belki bir çalışma
1 haftanı alır. bir kere bozarsın kendini toparlar yeniden denersin olmadı silbaştan yenide ama emin sonunda mutlu sona ulaşacaksın. çalışma bittiğinde ve güzel
bir eser ortaya koyduğunda emin ol o yorgunluk uçup gider. geriye sana daha fazla güven kalır.
dost acı söyler misali bence yeni bir logo üzerinde çalış ama gerçekten üzerinde dur işi ciddiye al.
iyi çalışmalar..

ekinoks76

Üye
Tepki
4
slm fulyam sakın beni yanlış anlama fakat okadar tatlı sert bazende sert ve çok eleştirileri yapan biri olarak senden ne biliyim böle bir çalışma beklemiyordum olmadığını kendinde biliyorsun olmamış ama bu olmıcak anlamına gelmez tabiki üzerinde ciddi emek harcarayarak çalışırsan biraz yeteneğini biraz zekanı birazda emeğini katıp ortaya güzel şeyler çıkartabilirsin buna eminim birazda gaz verelim dedim sana hadi bakalım başarılar :)))

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Eleştiri sadece eleştrileni pişirmez ki.. Eleştiri sahibi de nasibini alır.. ben buna inanıyorum. O çok değerli yorumların sahibi Sayın Fulyam.. Yukarıdaki çalışmanda kare zemindeki çizgilerin grafikerler metini üzerindeki etkisi bence müthiş bir fikir... biraz daha belirgin yapılabilir.. Emeğin makbul olanı uzun sürede yapılanmıdır? Haydi Fulyam şu tasarımın üzerine git.. Eminim çok güzel bir şey çıkacak..

kim tutar seni... haydiii.... :D

Fulyam

Üye
Tepki
16
İşte budur ... : ) biraz da eleştirin beni ... gaza geleyim bende tabiki... çünkü buna ihtiyacım var şu dönemlerde.. bişilere takmam lazım yoksa sıyırıcam : )

Çok teşekkürler yorumlarınız için... Gerçekten çok mutlu oldum...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Ahmet beye katılıyorum. Çok güzel bir ayrıntı yakalamışsın Fulya. o ay ve adamcığı kaldırıp zemine uygun bişey düşünürsen bence çok güzel bir çalışma olacak.
Başarılar.

evve

Üye
Tepki
0
Sil bastan'a gerek yok. Ahmet Bey, Erkan Bey ve digermarkasdaslarin yazdiklari gibi, biraz daha cabalaman gerek. Cizgi dusuncesi guzel. Ayrica Cizgilerle berabil yazilarda mozaik goruntu teknigini de dusun bence.
Haydi bakalim...

Saygilar :cool:

NoKtA

Üye
Tepki
0
@Fulyam
15 dakikalık emek :)

Adamın yatması normal ..

Ellerinize sağlık.

halim742

Üye
Tepki
0
@NoKtA

nokta isimli arkadaş, sanırım sizi bir konuda uyarma gereği duydum
şu ana kadar sayfadaki arkadaşların yapmış oldukları çalışmaları alaycı
bir dille eleştirmeniz hiçte etik değil. eğer gerçekten çok bilgili ve tecrübeli iseniz
bu yeteneğinizi arkadaşlarla paylaşıp daha faydalı olmalarını sağlarsınız
yoksa onları küçümsemek hiç doğru bir yaklaşım değil, umarım anlamışsınızdır ..

Yukarı Alt