Geleceğin Bisikleti

Tepki
1
2002 yılında tasarladığım ve corel'de çizdiğim Bir Bisiklet örneği
umarım beğenirsiniz.Bu çalışmalarımı daha sonra 3D programlara aktaracağım.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
tekerleklerin ortasının boş olması ilginç geldi bana, kaza yapma riski yüksek olmasın :)

emeğinize sağlık.

Tepki
100
bisikletin çalışma prensibini çözemedim maalesef :)
birde ön fren var ama arka fren yok. bu çok garip ve tehlikeli değil mi?
ama çizim tekniğiniz güzel. bu konuda diyecek bir şey yok sanırım.
emeğinize ve paylaşımınıza sağlık.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Güzel bir çalışma . Teşekkürler. Yalnız arka frenini göremedim ben

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Arkadaşlar zaten bu bisiklet fizik kurallarına tamamen aykırı gibi görünüyor. frene gelene kadar çok şey var..

mesela arka tekerlek tamamen boşta duruyor, seleye oturulduğunda dengeyi düşünemiyorum...

Mutlaka açıklaması vardır tabi... Aykut beyden bekliyoruz... Yabancı olduğum bir konu bu, ama bu bisiklete binersem düşecekmişim hissi uyandı bende :)

Tepki
31
zincir arka tekerlekte bir dişliye geliyor ve teker dönüyor tamamda o tekeri döndüren dişli nereye bağlı bide tekerlekleri ne tutuyor bisikletle bir bağlantısı yok çizim güzel ama mantıksız bizi aydınlatırmsınız aykut bey

bende bi çalışma yollamak istiyorum benim orta okulda çizdiğim resimlerden bir tanesi corel de çizdim şimdide çizimde fazla iddalı değilim ama değişik araç fikirlerim vardır mesela hem suda hem karada giden araba hem uçan hem karada giden araba ve ayakları olan araba çizimlerim vardı 12 - 13 yaşlarındayken ama elimizden tutan olmadı işte naparsın:)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Aykut Bey'in bisikletine hayran kaldım, bugünkü bisikletlere hiç benzemiyorr:D Şaka bir yana günümüze göre değişik bir bisiklet tabiki ama çizim olarak güzel çizilmiş bir çalışma elinize sağlık

Fatih Bey'in çalışması günümüze daha uygun bir çalışma:)
Bence çizim olarak bu da güzel bir çalışma,Tabi Bazı eksiklikler var ama onlar çok ,ince işe giriyor...
Sizinde elinize sağlık

İkisi de çok güzel çalışmalar, Tebrikler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bu daha da ayrıntılı olmuş:)

Bu şekilde herşeyin bir yerinin olduğu ve çalışma prensibinin de düzgün bişey olduğunu anlamış oldum, teşekkürler bilgi için...

Yukarı Alt