Gemici takvim başlığı

Tepki
31
arkadaşlar kendi firmamıza gemici takvim için başlık düzenledim
sizce daha başka bişeyler yapılabilir mi?

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Fatih bey çalışma 4 renk ise mutlaka fotoğraf koyun, birde isim ve gsm ler kartvizit gibi
bir hava vermiş üstte yapılan işler çok kopuk geldi bana biraz daha çalışmanızı öneriyorum kolay gelsin

orion

Üye
Tepki
0
Arkaplana yaptiginiz ürünlerin resimlerini soluklastirarak koyabilirsiniz.Bildiginiz gibi sektörde olmayan bircok insan terimleri anlamaya bilir.Birde isin baska yüzü insanlar okumak istemiyorlar artik.Bu günümüzde heryerde böyde.Birkac resim sizi daha güzel anlatir kanaatindeyim.Bir ortama girdigimizde gözümüzle yazilardan cok resimleri tarariz.Hedef kitle acisindan bence önemli.Paylasim icin tesekkurler.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
çoşkun ofset ve resimler yer değiştirise daha iyi duracak gibi fathi bey ne dersiniz?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Fatih Bey;
Gözüme ilk takılan Ofset oldu,bunun yerine Offset yazarak hatamızı düzeltebiliriz sanırım.
Coşkun Offset textine 3d vermişsiniz ama gerek yokmuş buna,efektsiz daha iyi durdu durucak gibi.
GSM nolarını sayfa düzeni açısından üstündeki isimlere ortalarsanız daha bir tertipli düzenli görünür bana göre.
Zeminde Hizmetleri ayırmak için yaratığınız minik dikdörtgenlere de gerek yokmuş.
"Matbacılık hizm..." sanki metni zemine tam ortalamamışsınız, gözünüzden kalmış olmalı.

Telf. bilgilerindeki fontun puntosu çok büyük geldi bana.
Kullanılan renkler ise düzgün.

Tepki
31
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
resimlerle coşkun ofset yer değiştirdim resimleri büyük ekledim küçük ekledim olmadı
resimde fazla kullanmak isteyince bu çıktı sedat bey

ortalamaları yaptım hakan bey dediğiniz gibi daha tertipli oldu
renkler güzel olacak tabi gıriyi bana siz aşıladınız:)

offset ingilizcede türkçeye geçerken f gitmiş bildiğim kadarıyla türkiyedeki çoğu firma
ofset olarak kullanıyor bizde ofset geçtiğimizden beri bu şekilde kullanıyoruz

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Anladım Fatih Bey tabii ki de bu bir seçim meselesi.
Offset'i diyorum.
Sanki Ofset olursa gerçek Offset kavramını pek karşılamaz gibime geliyor,ben Offset gördüm genelde belki bundandır.

Griye gelince, gride kadifemsi fakat gayet gizemli bir hava vardır ve bu beni hep etkilemiştir.
Özellikle çalışmanızda kullandığınız şekliyle kullanıldığı zaman bütün dikkati dökümanın orta kısmına çekiyor.
Son halini görmek isterdim.
İyi Çalışmalar.

Tepki
31
son hali bu hakan bey ama ben genede 3d verme taraftarıyım dikkati daha fazla yoğunşatıryor sanki

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Böyle herşey daha düzgün oturmuş.
Haklısınız böyle de font çok yalın kalmış, o halde kenarlarda aşırı siyahlığı yumuşatmak,böyle keskin siyahlar yerine hafif gri ton ile gölge vermek daha iyi olacak sanırım.

Aklınıza Sağlık.

Yukarı Alt