Google Seo Danışmanlık Hizmeti

konzara

Üye
Tepki
0
Yaklaşık olarak 3 yıldır seo sektörünün içerisindeyim 70 yakın web sayfasını google da 1. sayfaya taşıdım .Google algoritmalarını ve güncellemelerini yakından takip etmekteyim...

Internet trafiğinin % 93ü arama motorları tarafından oluşturulur.
İnsanlar yapılan internet aramalarının %99 unda ilk 30 sonuç sonrasına bakmazlar.
Bunların % 97'si ilk üç sonuç dışındakilere hiç bakmaz.
İlk 10 pozisyonda görüntülenen siteler 11-30 arasındaki pozisyonlara oranla % 78 daha fazla trafik alır.
Online gelirlerinin% 65i web sitesi arama motoru sonuç sayfalarında üst üç konumda oluşturulur.
Küresel tüketicilerin % 93ü web sitelerini bulmak için arama motorlarını kullanır.
Google kullanıcılarının % 76,7i (organik, ücretsiz listeleri) doğal arama bağlantılarını kullanır.

Kelime bazlı bir SEO çalışması istiyorsanız, bunu hazır backlink paketleri ile değil, bir profesyonelin yardımı ile gerçekleştirmelisiniz. Hatalı backlinkler ya da kalitesiz kaynaklardan gelen backlinkler sitenize yarardan çok zarar sağlayacaktır.

Sizin seçtiğiniz ve uygun gördüğünüz anahtar kelime ile ilgili gerekli analizler yapılacak, rakipleriniz incelenerek siteniz için sıralama yükseltme çalışması yapılacakdır..!

Aşşağıdaki Video'yu İzleyerek Seo 'nun Ne Amaçlarla Kullanıldığını Daha Detaylı Olarak İnceleyebilirsiniz..!

Yasalara aykırı sitelere kati suretle çalışma yapılmaz.

Hedef Kelimelerimizde İlk Sayfa Garantisi Verebiliyormusunuz?.!

Ewet Hedef Kelimelerinizde İlk Sayfa Garantisi Veriyorum..!

Peki Ne Kadar Sürede Sitemizi İlk Sayfada Sıralamaya Sokuyorsunuz?

Kesin Bir Süre Vermek Aslında Google Algoritmalarına Ters Bir Cevap Onun İçin Şimdiye Kadar Yaptıgım Arama Motoru Optimizasyonlarındaki Tecrubelerime Dayanarak Söyluyorum Enfazla iki Ay

Peki Sitemize Hangi Çalısmaları Yapıyorsunuz?

Sitelerinize İlk Başta İç Seo Çalısmalarını Yapıyorum Bunlar;
Başlık (Title)
Açıklama (Description)
Anahtar Kelime (Keywords)
H (Heading Tags) Etiketleri
Biçim Etiketleri
Sayfa İçi Stil ve JavaScript Kodları ve Arama Motoru Optimizasyonuna Uygun Hale Getirilmesi
Web 2.0 Standartları
Meta-tag Uygunluğu
CSS Standartizasyonu
Dosya Sıkıştırma
Tarayıcı Önbellekleme
Resim Optimizasyonu
CSS Sprite
google webmaster tool sitemap oluşturma
Ayrıca
2 dakikalık Firma Tanıtım Videosu oluşturma
Facebook,twitter,Google+ sayfaları oluşturma..
youtube.com , izlesene.com, vimeo.com ve dailymotion.com da firma ismiyle kanal oluşturma..

Gibi çalısmaları İç Seo Aşamasında Arama Motoru Optimizasyonuna Uygun Hale Getiriyorum..!
Peki Bütün Bu Çalısmalardan Sonra Sitem İstediğim Kelimelerde İlk Sayfada Sıralamaya Giriyormu?

Hayır..Sırada Dış Seo Çalısmalarımız Var Bunlar İse Google Optimizasyonuna Uygun Link İnşaası İle İlgili Çalısmalar Yapıyoruz..Bu Çalısmalarımızın Bitiminde İse Sitenizi Hedef Kelimeler'de İlk Sayfada Sıralamada Görebilirsiniz..!

Çalışma Ücreti ve şekli
Seo Çalışmanın ücreti sitenin yaşına, çalışma yapılacak anahtar kelimeye, hangi sektörde çalışma yapılacağına , rakip sitelerin durumuna ve yaptığı çalışmalar incelenerek belirleniyor. Ödeme olarak iş başlangıcında %50 si peşin diğer %50 lik kısım iş bitimi şeklinde çalışıyorum...

Referanslar
Yaklaşık olarak 3 yıldır bu sektörde 70 den fazla siteye 1. sayfa getirmek için seo çalışması yapmışımdır..Referanslar anlaşma gereği gizli tutulmaktadır..

İletişim:
Özgür Doğruöz
Gsm : 0535 723 11 56
E-mail : ozgurdogruoz@hotmail.com

Yukarı Alt