grafik tasarım eğitimi

Tepki
7
arkadaşlar benım grafıkerliğe başlamam baba meslegı olmasıdır hemde kendı okudugum bolumden pişmam olmamdır. aklıma cok sey gelıyor ama uygulamakta zorluk cekıyorum programalara hakım degılım bu sebeble bu konuda eğitim almak ıstıyorum. İstanbulda (avrupa yakası olursa sevınırım) bildiğiniz önereceğiniz bir kurs vb. bı yer varsa solersenız sevınırım. Şuna şüphe yokkı eğitim herşeyin başı. Yetenek + eğitim + azım + çalışma aşkı = BAŞARI ben buna inanlardanım

şimdiden herkese teşekkürler:)

Tepki
0
burçin hanım işi öğrenmeye azimli olmanız gerçekten güzel bişey. yalnız size şunu söyleyeyim garfikerlik kursları sadece programların temel kullanımları ile tasarım konusunda bilmeniz gereken kuralları öğretirler gerisi ise tamamen sizin hayal gücünüzü ekrana dökmeye kalmıştır ki işte burda size sizden başka kimse yardım edemez. gideceğiniz kursu bence önce iyice araştırın etüd veriyorlarmı? öğretmenler nasıl bu meslekte kariyerleri nedir? hatta mümkünse mezun olmuş öğrencilerini bulup konuşun yoksa hem paranız hem zamanınız boşa gider. iyi şanslar...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Burçin hanım Ömer Bey ile irtibata geçin. Size Grafik Tasarım kursu ile ilgili detaylı bilgi verecektir.

Saygılarımla.

Tepki
25
Burçin hanım kurs konusu bir netlik kazandımı bilemiyorum ama ben çorumdayım ve geçen sene bu zamanlar bende istanbulda kurs eğitimi aldım oradan bütün kursları gezip yerlerini görüp bire bir görüşmelerim olmadı ancak internet aracılığıyla araştırmalarım oldu kurslar arasında haddinden fazla fiyat farklılıkları vardı emim ki ders işleyişleri de farklıdır ama ben donanımlı olarak gittim kursa yani biraz bilgim varken gittim öncelikle kursa gitme amacınız öğrenmek olmalı ve devamlılığı olmalıdır bir dersi kaçırmanız bir sonrakini yakalamanıza büyük engel olmaktadır sizdeki azimde sanıyorum sürekli olur nitekim bir kursa müracaat ettim anadolu yakasındaydı şubeleri var tabi hiç istanbula gitmediği için bilemiyordum kursumdan çok memnun kaldım ben hocam da çok iyiydi 2,5 aylığına gittim ancak 7 ay kaldım :D uzun soluklu bir kurs oldu grafikerlik ve web tasarımı kursu dilerseniz özelden hangi kurs olduğunu söyleyebilirim size burada reklamı olmasın

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Ömer Bey derken Site admini olan Ömer YILDIZ'dan bahsettim. Bir tasarım kursu açılacak. Ve eğitimi verecek kişiyi hepiniz çok iyi tanıyorsunuz.

Saygılarımla.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Burçin Hanım, ben verecek olsam neden söylemeyeyim. Ünlü bir grafik tasarımcı verecek bu kursu.

Yukarı Alt