grafiker ve stajyer grafiker aranıyor

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
merhabalar,
İstanbul Anadolu yakasında bulunan reklam ajansımıza grafiker ve stajyer grafiker arkadaşlar arıyoruz. Stajyer arkadaşlar yaz dönemi sonuna kadar staj yapabilirler.
ilgilenenlerin geri dönüşlerini bekliyoruz.
tşk, iyi çalışmalar

pesimist_

Üye
Tepki
0
bahçelievlerde oturuorum.bu sene süleyman demirel üniv. bilgisayar programcılığından mezun oldum.Stajyer grafikerlik düşünüorum. Milli Eğitimden onaylı photoshop sertifikam var. ayrıca önümezdeki hafta sonu grafikerlik kursuna başlıorum ve amatör olarak fotografçılıkla uğraşıorum. sizin için kriterlere uygunsam irtibata geçebiliriz

tohum33

Üye
Tepki
0
Slm.Ben Niğde Üni.Eğt.Fak.Güzel Sanatlar Bölümü Resim-İş Öğretmenliği A.B.D mezunuyum.Grafiker tasarımcıyım.Adobe photoshop,adobe ıllustrator,corelldraw,adobe ındesıgn programlarını kullanıyorum.Şu an çalışmıyorum.En yakın zamanda irtibata geçersek sevinirim.Muhittin ARIKAN

ideamc

Üye
Tepki
0
Selam,

İnter Yazılım adına sizden referans listenizi ve çalışmalarınızdan birkaç örneği talep ediyoruz. ik@ideamc.com adresine cv niz ile birlikte gönderirseniz seviniriz. Teşekkürler.

İdeaMC İK

soulpower

Üye
Tepki
0
marhaba avrupa yakasında ikamet etmekteyim guzel sanatlar grafik tasarım bolumu öğrencisiyim son seneyide bitirdim ama bir iki alttan dersim ve tez hazırlamam gerek onun dışında okulla bi ilişki kalmamıştır sadece sınavlara gitmek mecburiyetindeyim onun dışında photoshop, freehand, indesign ve illustrator programlarına hakimim mac ortamında çalışmaktayım. Birde çalışmalarımız bulunduğu bir portfolyo hazırladım kendime eğer ilgilenirseniz görüşebiliriz mailim:................................

Tepki
0
eğer ilan halen geçerli ise netron bilişim akademisi grafik mezunuyum 2008/eylül kullandıpım programlar:ındesıgn-quark-freehand-photoshop-ıllustrator

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt