grafikerler.org için logo çalışması

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şu anki logomuzdan bilmiyorum benden başka memnun olmayan varmıdır.. Madem burası grafiker destek sitesi buraya yakışacak birşeyler yapmaya çalıştım elimden geldiğince.. Ama malesef daha önce corelde hiç ufak boyutlu bir çalışma yapmadığım için save seçeneğinde sorun yaşıyorum kalite inanılmaz derecede düşüyor.. Onun için bende printscreen seçeneği ile bişiler yapmaya çalıştım ama genede düştü kalite bu konuda beni aydınlatın pLs..

Logo..

Buda kalitenin fazla düşmemiş hali..:

Lütfen yorumlarınızı + replerinizi ve benm sorduğum soruyu yanıtsız bırakmayın...

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
İhsan Ben Sana Böleymi öğrettim oLm yaw bune ala ala 3d si oLmamıs Fena DeğiL ama Eline Sağlık

Ndesign

Üye
Tepki
51
arkadaşım çalışman için teşekkür ederim fakat derinlik biraz fazla göz yoruyo diyelim kanaatimce genede paylaştığın için teşekkürler...
not...L harfinin bir manası varmı :)

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
@nrl-design

L harfinin bi manası yok çünkü o L değil :D Altı çizqili text .. Derinliğe gelince aklımda yoktu öyle bi efekt vermek ama bir anda çıktı işte.. Bir kaç tane daha çalışma gelicek ..

sMiLe

Üye
Tepki
0
BEnce çok daha güzelini yapabilirsin ama yinede güzel :eek: demi C_a_k_a :cool:

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
@sMiLe

Tabiki Kankam olur Kendisi Afyon Bas Grafikeri Aynı Zamanda :D:D:D

U

User

Misafir
@BiGG_BoSS

sevgili arkdasım herseyden önce sitenin logosu var bu konu daha öncce acıldı ve logo konusuda son buldu. coreldraw da export edecegin zaman küçük bir çalışmayı cözünürlük yüksek istiyorsan 300 dp secmelisin. birde yapmış oldugun çalışma hangi alanda kullanılacak? eger dijital baskıda kullanacaksan 72 de export etmen lazım.. yapmış oldugun çalışmanın nerde kullanılacagı önemli..

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Logo çalışmalarınız güzel olmuş, paylaşan arkaşların emeğine sağlık.

Yas_aK

Üye
Tepki
4
arkadaSLar forum yeniLendi eLbet bazı SeyLerde haberim yok ama Loqoda deqiSmis su anda en Son Loqo Su anda anasayfada oLan deqiL dimi ?

ve bu caLısma haLa devam ediyormu..?

Forum yeniLenmeden oNce qormuStum Site icin Loqo Tasarım bende yapmıStım bi tane ama biLqim yok..! eqer devam ediyorSa ekLiyeyim bende ;)

Yukarı Alt