Grafikerler Org'dan Ders Bombardımanına Devam Harika1 Ders Harika Brush Ayrları KÇMZ

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhabalar.
Yine bu derste , diğerlerinde olduğu gibi birçok PS püf noktasını öğrenecek, ipuçlarını yakalayacak, PS nin dilini daha iyi anlayacak PS yi daha kaliteli ve hızlı bir şekilde kavrayacaksınız ve sevdiklerinizin fotoğraflarında harikalar yaratacaksınız.
İçerisindeki bilgiler kesinlikle çok çok mühimdir, ve yine çoğu yerde halen açık ve net verilmeyen harika "Brush Ayarını" yine bu videoda sizlere gayet açık ve net olarak anlatmış bulunuyoruz.
Kaçmaz diyebileceğim bir ders.
Kullanılan Görseller içerisindedir.

BUYUK DERS 2 iNDiR
Bu ders toplam 6 oturum ve 58mb den oluşmaktadır.
Bu dersteki fikirler yalnızca www.grafikerler.org sitesine ait olup tamamen orjinaldir ve yalnızca grafikerler.org üyelerine istinaden, eğitici bir amaçla hazırlanmıştır.
Derslerimiz görsel ve işitsel olarak net kalitede hazırlanmıştır.
Nero Showtime ile sorunsuzca izlenilebilmektedir.

Yeni link : Tıkla İndir

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Hakan Bey, derslerinizin hepsini takip ediyorum ve hepsi birbirinden özel fikirler, güzel efektler.. Photoshop'u öğrenmek isteyenlerin bu dersleri kesinlikle kaçırmaması gerektiğine inanıyorum.

Tekrar teşekkürler Hakan Bey, derslerinizin devamını bekliyoruz..

Tepki
1
Hocam dersleriniz cok güzel ve yararlı emegı gecen herkeze tesekkur edıyorum ama bıraz beklemem gerekıyor rapid dolu :(

F4t1h

Üye
Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

Ewet Rar Şifresi Yokmu$, Özür dilerim..

Diğer Konusundaki Konu ile karıştırdım, Ondaki şifreyide buldum :)

Tesekkürler.

Yukarı Alt