Grafikerler Org'un Yeni Egitim Videosu `Photoshop Dijital Makyaj`Download Linki Aktif

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Uzun zamandir yeni bir seyler hazirlayamadim, bugun ise karar verdim ve sizlere yeni bir egitim videosu ile merhaba demek istedim, video programa yeni baslayanlar dusunulerek hazirlandi fakat icinde programda iyi olanlarin dahi bilmesi gereken puf noktalar olabilir, herkesin indirip izlemesini tavsiye ederim.

Video Form: Quicktime
Unrar: 195 MB
Kodek: K-Lite Codec
Icerik: 3 Oturum Egitim
Uygulama: Healing Brush,Clone Stamp,Patch Tool,Filters,isik.
Kazanim: Heyecanlanmadan,abartmadan,dokuyu mahfetmeden, sessiz sakin, dijital makyaj puf noktalarini ogrenme ve yukaridaki araclarin kullanim alanlari, nerede, neden,nasil kullanildigi vs...

Neler Yapacagiz:
-Kas boyama
-Allik Yapma
-Surme cekme
-Far
-Klonlama
-Yama yapma
-Dudak boyama
-Disler
-Gozler
-Keskinlik kazandirma
-Isik bilgisi
-Yeni bircok pratik bilgi
Ders Link: Hotfile.com: One click file hosting: Grafikerler_Org_KozmetiK_Ders.rar
(Not: Kas kopyalarken kullandigim yontemi dudak kopyalarken de uygularsak daha verimli sonuclar elde ederiz.)
Orjinal Dosya:

Sahne:

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Eline emeğine sağlık Hakan bey yine faydalı bir işe imza atmışsınız, gönülden tebrik ediyorum sizi...

Ali Akköz

Üye
Tepki
0
nefis bir paylaşım örneği emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder saygı ve hürmetlerimi iletirim

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Dosya orjinali eklendi...
Biz tesekkur ederiz agabeyler ve arkadaslar... : )

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Ders için çok teşekkürler Hakan bey, yeni başlıyanlar için çok iyi bir kaynak. Elinize sağlık

Yukarı Alt