Grafikerlerin Çalışma Ortamı

Tepki
4
çalışma ortamlarını resim çekmek için mi topladınız yoksa sadece ben mi çok dağınığım

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
grafikerlerin çalıştığı ortamı resimleyip paylaşmalarını istedik..( bizler her kareden ilham alan insanlarımız :))

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
evet arkadaşlar paylaşımlara devam ediyoruz bir proje nedeniyle uzun bir ara vermiştik:))

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Gürhan ERKAL'ın sayfasında paylaşmıştım, burayı daha yeni gördüm Sedat GÜL. Çok hoşuma gitti bu konular. Geç farkettiğim için sana kıyak çektim bol bol attım,eski çalışma ortamlarımdan da attım, yanlız sadece masa yok ben de varım kusurabakma.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Teşekkürler Şener CANÖZ....

evet biz grafikerlerin çalışma ortamlarını görmeye devam tam gaz devam ediyoruz :)))

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Bu sayfayı önceden görmüş olsam benim başlığı açmazdım kendi resimlerimi ve yazımı ekliyorum buraya

Herkes işyeri olur ev olur kendi ortamının fotosunu eklerse eminim çok ilham verici ve hoş bir başlık olur burası.

Bulabildiğim resimlerle kronolojik bir sıralama yaptım.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Gerçekten çok güzel çalışma alanlarınız var ya.
Benim çalışma odamı görseniz herkes bir yana kaçar, neyin nerede olduğu belli değil, başaklara çok ters bi durummuş bu (ama zaten inanmam metafiziğe)
Yani dağınık olmayınca, yani bir kez düzenleyim dedim ama gerçekten aradığım hiçbir şeyi bulamadım, evlenene kadar böyle iyi,

tabi evlenirsek : )))) iyi bişiyy değilmiş deeeee ondan :bann: :p;)

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
yeni işyerimden görüntüler, biraz uzun bir ara oldu ama, olduğu kadar artık :)

Yukarı Alt