Grafikerlik kursu arıyorum ve beraberinde iş imkanı

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Kariyer planınızı çizerken vereceğiniz tüm kararlar şahsınıza ait olmalı.
Bizler burada sizin öğrenme sürecinizde elimizden gelen yardımı yaparız.

Ayrıca önemli bir nokta daha..
Eğer grafik tasarım alanında çalışmak istiyorsanız yazım kurallarında çok hassas olmanız gerekmektedir.
Aslında sadece grafik tasarım ile kısıtlamamak lazım fakat bizim mesleğimizde önemi çok daha fazla..

Gmmaster

Üye
Tepki
1
Hocam birde bişey sormak istiyorum bilge adam pahalı biraz ama vericekleri belge oldukça iyiymiş sizce bilge adam dogru şecimmi benim için ? ve ben bilge adamdaki kişilerle konusrken bayagı yardımcı oldular yani dogru bir kararmı vermişim sizce ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Bazı ürünler yada hizmetler vardır sadece markasına para ödersiniz bazı ürün yada hizmetler vardır adını hiç duymazsınız alırken çekinirsiniz ama gayet memnun kalırsınız.. Tercih sizindir bu durumda.. Cebinize bağlı biraz ;)

Gmmaster

Üye
Tepki
1
teşekkürler Aslı hanım bana bu konuda yardımcı oldugunuz için yardımcı olan herkese teşekkür edeiyorum

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Gmmaster

Tüm grafik tasarım kursları bir tarafa Bilge Adam bir tarafa elbetteki Bilge Adamın adı size yardımcı olacaktır. Görüşeceğiniz yerler bu derecede ciddi bir kursa gittiğiniz için sizi daha fazla ciddiye alacaklardır.

06dejavu

Üye
Tepki
0
emre kardeşim bende çok araştırdım bu grafik ve web tasarımı nerde nasıl iyi bir şekilde öğrenebilirim diye ama ankara açısından konuşuyum gerçekten bilen bi şirket yok BİLGE ADAM ı araştırdım her kes olumlu konuştu bende gittim yazıldım 5000 tl verdim aralık 1 de başlıyo kursum inşallah hayırlısı olur bizde web ve grafik tasarımı yapabilir insanlara yardımcı olabilir ve böyle güzel ve yarayışlı forum da paylaşım yapabiliriz ancak sizden isteğim şudur kursa giderken neler yapmalıyım tavsiye edeceğiniz neler var profesyonel olarak sizlerin düşünceleri beni doğru yola götürecektir teşekkür ederim şimdiden
SAYGILAR

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@06dejavu

Şuan ne ile meşgulsünüz ? Eğer boşta iseniz bir yer bulup kendiniz iyi bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Çalışacak durumda değilseniz bu işte kendinizi geliştirmek istiyorsanız boş durmayın sürekli örnek
çalışmaları inceleyin ve üzerlerinde çalışın.

Forumda video ve görüntülü dersler mevcut BURADAN ulaşabilirsiniz.
Dersleri takip edin örnek çalışmalar yapın, yaptığınız çalışmaları foruma ilgili alana ekleyin.
Çalışmalarınıza ben ve benden daha profesyonel tasarımcılar yorum yapacaktır. Bu şekilde yanlışlarınızı
doğrularınızı görürsünüz kendinizi daha doğru geliştirme imkanı bulursunuz.

Size vereceğim en iyi tavsiye bir çalışma yapayımda foruma yüklüyüm bakalım neler yazılcak egosu
ile hareket etmeyin her çalışmanızı sanki çok büyük bir firmaya çok güzel tasarımlar yapıyormuş
havası ile yapın ve foruma yükleyin daha iyi sonuçlar elde edeceksinizdir.

Yeni atıldığınız bu yolda başarılar dilerim. İyi forumlar.

06dejavu

Üye
Tepki
0
@Emre DEMİRCİ
emre kardeşim desteğin ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim şu an bir firmada şöför olarak çalışıyorum kursa cumartesi ve pazar gideceğim onun için de hafta içi saat 20:00 gece uyku gelene kadar çalışıcam üstünde durucam Allah izin verirse şimdiden çok teşekkür ederim tavsiyelerine uyucam Allaha emanetsiniz inşallah

timutiti

Üye
Tepki
0
@Gmmaster

G.S.F Grafik tasarım mezunuyum, işini düzgün ve kaliteli yapan alaylı arkadaslarıma da saygım sonsuz.Öncelikle şunu belirtmek isterim program ogrenmek günü dahi kurtarmaz.Önemli olan fikirdir, özgün çözümlerdir.Programları zamanla ogrenirsin.vaktini de nakitinide harcama derim.Gözünü vizyonunu geliştir.temel sanat,tasarım tarihi,yazılı olmayan fakat net olan tasarım kuralları üzerine kendini geliştirmeni tavsiye ederim.

Tepki
0
Merhaba,
sıradan kurslarda sadece program eğitimi alırsın. Pekçok kursun eğitmeni dahi sadece program bilgisiyle eğitim veriyor. Bilge adamı kesinlikle tavsiye etmem 150 saat eğitimle kim uzman olabilir ki? bi düşünün biraz. Ben Kariyerist Academy den mezunum . gerçek bir grafik tasarım eğitimi aldık, tasarım bilgisi, renk, konsept geliştirme, reklam ajansları iş süreçleri, bütün bunlar sadece KAriyerist Academy de var. Bence mutlaka gidin görüşün ne demek istediğimi anlıcaksınız, yanlış tercih yapmanızı istemem.

Yukarı Alt