Grafiksel Bir Çalışma

BuraKosaR

Üye
Tepki
0
arkadasım bence sen ıı deılsın acıl bır tatil e ıhtıyacın var galıbnaa içinde bulundugun durumdan bunalmıs bir havan var fakat hala grafıkerlıyı dusunuyorsun galıba calısmandan okuyabıldıklerımın bır kısmı... haksızmıyım ???
unutmayın kı ınsanlar bu sekılde calısmalar yaptıklarında genelde ruhhallerını ve dusuncelerenı yansıtmış olurlar...
gayet sık bır calısma ...

Tepki
1
@BuraKosaR

ilginç yorumun için sağol. ama bu açıdan hiç düşünmemiştim, şimdi düşünüyorumda haklı olabilirsin, çok uzun saatler çalışınca bilinçaltında tatil hayalleri gezebiliyor :D
bir yandan dur abi benim çizim yapmam lazım bir yandan şööyle bi uzansam denize kuma misali... dağıtmışım hakkatten ya:D

sertan

Üye
Tepki
0
Güzel çalışma, hangi menüleri kullandın merak ettim doğrusu , karışık bir tasarım yapmak pek kolay değildir.

el_chancho

Üye
Tepki
0
Bencede gayet hoş olmuş...resimleri cok güzel yerleştirmissin bunu ders olarak koyarsan bewnim gibi yenibaslayanlar icin cok iyi olur...saygılar

Tepki
1
@el_chancho

yorumun için tşk. bu çalışmada çok fazla efekt özelliği ile diğer teknikleri de karışık olarak kullandım, hepsini anlatmam hem karöaşık hem de çok zamanımı alır özelliklede benim gibi günde ortalama 15 saati bu işe veren biri için, ama özellikle merak ettiğin bir kısım varsa onu açıklayabilirim. tşk.

Tepki
1
Cok sık bir tasarim olmus hayal gücünde cok genismis ayrica hos bi tasarim kısacasi süpeeeeeeeeeeeeeeer diye haykirmak gelior icimden su an sana o kadar cok imreniyorumki bunu hayal edemessin ama süper olmus

Yukarı Alt