Güçlü Esans Kartvizit Tasarımı hangisi...!

Tepki
3
Öncelikle şunu belirteyim kartvizit konusunda pek uzman değilim, istek üzerine bir yakınıma kartvizit ve logo tasarlamaya çalıştım, yorumlarınızı bekliyorum olumlu yada olumsuz ama yapıcı olsun :eek:

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Ellerinize sağlık Ahmed bey. Açık konuşmak gerekirse kartvizitleri beğenmedim. Çok göz yoruyor, kırmızı rengi fazla kullanmışsınız. Biraz daha sade renkler kullanırsanız daha şık olacaktır. Gsm numaralarında ki parantezleri bence koymayın.

Logoya gelince 2. kartvizitteki logo daha uygun gibi. 1. kartvizitteki logo parfüm değil de sprey sıkıyormuş gibi, diğer kartvizitteki logolarda uygulama güzel fakat görsel olarak hoş durmuyor.

Yine de emek vermişsiniz ellerinize sağlık..

Tepki
4
Erkin bey'e katılıyorum.
2 numaradalı çalışmada isimdeki kırmızı şeriti ve teldeki parantezi kaldırın bence tamamdır. Ayrıca logodaki G harfi üst kısımdan bakarsanız düzgün değil gibi.
Emeğinize sağlık. Kolay gelsin

Tepki
31
Ahmet bey izninizle birkaç önerim olacak
ilk logo haricindeki karakterlerde tırnaklı ve kalın yazı kullanmayın bence ismin altına kırmızı şerit atmak hoş olabilir ama daha dar bir şerit bu yüzden gsm yi alta koyabilirsiniz

1. logodaki spreyi eli kaldırısanız g harfi tek logo olarak kalsa daha sade ve güzel olabilir
g harfini ufaltın güçlü esansı tek satır onun altına yazın ve yukarı kaldırın Yeşil adreslerde güzel durmaz kartlarda boşluklar bırakın kartın heryeri dolu olmasın ki daha sade ve hoş dursun
mesela Ahmet bey ben şöyle birşey yaptım sizin için sakıncası yoksa örnekle daha rahat anlatabilirm

Tepki
3
Arkadaşlar , teşekkür ederim yorumlarınız için.Fatih bey örnek kartvizit için teşekkürler, emeğinize sağlık... Kartvizit hakkında bir makale varmı nelere dikkat edilmesi gerekir.Okumak isterim.

Tepki
0
bence hiçbiri hoş olmamış parfüm sektörü icin yapılan bir kartta daha cok görsel çizgiler kullanmalısınız köşeli kareli nesneler yerine
çiçek , gökkuşağı vb eğrilerden oluşan nesneler yazı fontlarınız da çok sıradan ve zarif değil farklı bir dizayn olmalı bir bakışta farkedilmeli .... yine de elinize sağlık
bir daha dikkat ederseniz iyi çalışma çıkarabilirsiniz

Yukarı Alt