Güzel Katil /Beautifull Murderer

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Başlarda 3D typo olarak başlayan çalışmam sonlara doğru
manipülasyon
3D ve tipografi karışımı birşey haline geldi...Çalışmanın tipografi olmadığını söyleyenler olabilir...Ancak özünde yatan mantıkta (katil
yazıya yönelen ağaç vs vs detayları anlatmıyorum) benim için tipografidir...

Tepki
4
Yorucu bir çalışma olmuş. İlk bakışta tipografi gibi durmuyor tabii. Böyle ürkütücü bir hava vermişsiniz peki eller bu havaya göre çok temiz ve bakımlı değil mi? Bana mı öyle geldi.
Emeğinize sağlık. Kolay gelsin.

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Tşk ederim Sülayman Bey...Eller çok temiz ve bakımlı demişsiniz...Kimin elleri?-insan?-Şeytan?doğa üstü bir varlık? orada yaşayan bir canavar? Bu soruların cevabı sizin sorduğunuz soruya cevap olacaktır...Şayet bir insan sa neden bukadar temiz elleri var, oradaki bıçak ne, halat ne?

Görünenin ardında saklı bir tema var.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
İnan bey hakikaten değişik farklı bir çalışma olmuş, incelerken içine çeken bir hava var, oldukça emek vermişsiniz, paylaşım için teşekkürler, elinize emeğinize sağlık, başarılarınızın devamını bekliyoruz.

Tepki
31
İnan bey gerçekten çok farklı bir çalışma olmuş korku filminin film afişini andırıyor elinize sağlık

chabalco

Üye
Tepki
0
olmamıi demirin üstünde ağacın işi ne ... ikinci katman arasındaki geçiş çok sert...
aynı zamanda o kişi katil mi ölü mü o kadar dar bir yere kimseyi sığımaz ....
naturel değil

sevgiler.

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
@chabalco

Şaka gibi :)

Birincisi;
Demir mi? çalışmaya neyle baktınız? Gördüğünüz zemin demir değil betondur!

İkincisi;

Oraya kimse sığmaz mı? :D hadi canım...

Baktığınız şey gerçek bir fotoğraf değildir.Somutlaştırılmış bir tema inceliyorsunuz...Düz mantık kurarsanız gördüğünüz herşey saçma ve düz gelir...Grafikle alakanız olmadığı çok bariz.

Natürelden kastınız nedir bilmiyorum.Doğadaki bir beton parçası üzerinde görülemeyecek bir şey olduğunu kastediyorsanız bunu 5 yaşındaki bir çocukta farkedebilir...Diğer açıdan çalışmamın natürelliği had safadadır...Hayal gücü ile tasarım empozesi budur.Umarım bakış açınız genişlerde böyle yorumlar yapmazsınız.

Sevgi bizden.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ben de böyle bir çalışmada mantık aramam, kendimi grafiğin büyüsüne verir , sanatçının iç dünyasında neler kurguladığını merakla işin zevkini çıkarmaya çalışırım.

Yukarı Alt