Hakan Kalmış Fotoğrafları

Hakan KALMIŞ

Grgphoto
Tepki
7
Merhaba arkadaşlar, fotoğraf sanatına gönül vermişliğimiz var serde.
Sabahın ilk saatlerin de yatağınızdan kalkıp bir iki kare çekme sevdasının yansımalarını göreceksiniz.

Kah ayaz kış sabahı olacak, kah yazın yakıcılığı.
Farklı konular da farklı bakış açılarında eserler yer alacak.

Herkese iyi seyirler,

xblack

Üye
Tepki
34
Fotoğrafa bakınca aklıma ilk gelen siz fotoğrafı çekerken büyük ihtimal ile ağlıyordu. Peki onu ağlarken bu kadar güldüren sebep ney? onu bulamadım. Teşekkür ederim.

Hakan KALMIŞ

Grgphoto
Tepki
7
@xblack

doğru tespit etmişsiniz, yumurcak ağlıyordu. Arkasından yaklaştım ablası beni görünce oda döndü. Elinde fotoğraf makinesi olan bir amca gördü, göz göze geldik makinemi kaldırdım vizörden o tebessümü ile karşılaştım. Yapmam gerekeni yaptım.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
İnsanı çok düşündüren bir kare. Hüzün ile mutluluğu yaşamak garip bir duygu olsa gerek ama çocukluk böyle işte.. güzel yanıda bu.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Hakan süper bi fotoğraf bu, gerçekten önünde saygıyla eğiliyorum... Nasıl yakaladın sen bu pozu yaaa

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bu pozu yakalamak bir hayli zor olsa gerek, gerçekten çok güzel örünen bir fotoğraf, güzelken düşündürücü bir fotoğraf, bizlerle paylaştığın için teşekkürler

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
üstad bir vizör, üstad bir kadraj üstad bir yürek ile çekilen bir fotoğraf eline sağlık bi hüzün kapladı beni bu fotoğrafa bakarken kim bilir ne derdi vardı ya bir bisiklete sahip olmak yada evine ekmek götürmek kim bilir...

Tepki
1
yürekten tebrik ediyorum...muhteşem bir kare yakalamıssınız... gercekten insanı düşündüren ve hüzünlendiren bir kare...
emeğinize yüreğinize sağlık...paylaşım için tesekkürler...

Hakan KALMIŞ

Grgphoto
Tepki
7
29 Haziran Günü yaptığım bir çekim, kamera arkasını da koymak istedim.

Yer : Cebeci Sahil - Kocaeli

Ters ışık çalışması, gökyüzündeki fazlalık kesildi, haricinde düzeltme yoktur.
Çekim değerleri :
ISO : 100
Diyafram : 22f
Perde hızı : 1/2000
Lens uzaklığı : 205 mm

Yukarı Alt