hangisi ile web tasarım

evremay00

Üye
Tepki
0
sevgili arkadaşlarım:) tasarım yönünden muhteşem ve kolaylık açısından da bizi delirtmeyecek biçimde emeğimizin karşılığını alabileceğimiz sorun çıkartmayacak yönden bir web sitesi yapmak istesek hangi programı ağırlıklı olarak tavsiye edersiniz :allalla: ben photoshop diye düşündüm ama bir camiaya sorayım dedim iş bulma açısından da piyasada hangisi daha önemlidir ne düşünüyorsunuz nacizane fikirlerinizi yazarsanız sevinirim şimdiden:grafikerler: hepinize teşekkür:s8:

Tepki
6
Grafik işleriyle uğraşanlar genelde Photoshop kullanıyor. Fireworks'da da güzel tasarımlar çıkıyor ancak fireworks daha kolay kullanması vs. Hangisini önerirsin dersen ikisini de öğren bence. :)

Lyonnais

Üye
Tepki
0
Hangi programa yatkınsanız onu kullanın derim. Sonuçta ne yapmak istediğini bilen birisine paint bile yeter ( işin şakası :))

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Tasarım için photoshop ve illustrator kullanman yeterli. Vektöreller için illustrator. Ps'de vektörel çalışmak zor.

futurist

Üye
Tepki
9
BÖYLE GENELLEME YAPMAK ZOR ASLINDA
Çünkü her programın güçlü yönleri var kendine göre.
üstelik tasarıma göre değişir bu.
en iyisi sen hepsini öğren zaten lazım geldikçe hepsini kullanırsın tek bir tane kullanırsan işte o zaman delirirsin :)

Yukarı Alt