herkese merhaba

ccerence

Üye
Tepki
0
merhabalar...ben de grafik tasarım kursuna yazıldım ve 8nisan'da Gazi Üni.'de ilk dersimle başlıyorum bu işe...
yaşlandırma efekti ararken google'de sitenizi keşfettim ve hemen üye oldum... öncelikle pc'mde hiç bir photoshop prorgramı yok şuanda cs3'ü indiriyorum ancak ingilizce...ingilizce biliyorum ama türkçe yaması olursa çok daha memnun olurum bu konuda yardımcı olur musunuz? bir de bu yaşlandırma efekti falan programın içinde direkt var mı kusura bakmayın hiç bilgim yok o yüzden komik sorular sorduysam kusura bakmayın :p bir de şişmanlatma-zayıflatma efektleri arıyorum yardımcı olursunuz di mi... :rolleyes: tekrardan merhaba...

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
Öcelikle aramıza hoş geldiniz. forumda kurallamız bölümünü ziyaret etmenizi dilerim. Photoshop ile ilgili anlatımlar ve dersler sitemizde bulunmaktadır. arama özelliğini kullanarak veya ilgili konularla açılmış bölümlerde bunları bulabilirsiniz.

Photoshop uluslararası standartları ve terimleri içerdiği için ingilizce kullanmanızı ve öğrenmenizi tavsiye ederim. zira bir başka yerde ingilizce ile kaşılaştığınız zaman büyük zorluk çekebilirsiniz. kolay gelir.

Yukarı Alt