Homeoffice iş arıyorum!

ozlemnur

Üye
Tepki
0
10 Parmak klavye ile E-Ticaret Sitelerine ilan, veri girişi, ürün girişi ve her türlü yazı, evrak kayıt vb işleriniz güvenilir olarak evden yapılır.
Bu konuda deneyimim mevcuttur!

hititmedya

Üye
Tepki
1
E-ticaret Sitelerine Ürün Ekleyecek Freelance Çalışacak Takım Arkadaşları Aranmaktadır.
İşe İhtiyacı Olan Gün İçerisinde Evinden İnternetten Bilgisayar Başında Gün Boyu Tam zamanlı Freelance ( veya Çanakkale de İkamet Edenler için Şirketimizde) Çalışabilecek Ekip Arkadaşları Aranmaktadır.
Aşağıdaki Alanlarda Çalışacak İşinde Deneyimli ve Profesyonel Ekip Arkadaşları Aranmaktadır.

E-Ticaret Sitelerimize ve Müşterilerimizin Sanal Mağaza Sitelerine Ürün Ekleme İşi Yapabilecek Evinden Para Kazanmak İsteyen E-ticaret Sitesine Hakim Olan Ürün Ekleme İşlerine Yatkın Sabırlı ve Devamlı çalışacak Photoshop Bilgisi Olan Gerektiğinde Resimler Üzerinde Gerekli Değişiklikleri Yapabilecek Banner İntro Gibi Görsellikler Oluşturabilecek Bilgi ve Beceriye Sahip Web Master Aranmaktadır.

Müracaatlar: Hitit Medya Çanakkale
Adres: Barbaros Mah. Truva Cad. Göksu Sok. Göksu Evleri No: 8/A Merkez / Çanakkale
Tel: 0286 213 81 01 ( Saat: 09:00 – 20:00 Arası )
Gsm: 0533 165 45 42
E-Posta: tbs@tbstr.com
Msn: turkbilisimsoft@hotmail.com

ozlemnur

Üye
Tepki
0
Sayın Yetkili,

Vermiş olduğunuz e-posta üzerinden 30 Kasım ve 7 Aralık tarihli 2 adet mail göndermiştim.

Konuyla ilgili olarak ozlemnur34@yahoo.com mailim üzerinden bilgilerinizi rica ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Saygılarımla,
Özlem NUR

Yukarı Alt