Honda CİVİC [Silver Tuning Show] Yorumlar Lütfen

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Tenkidim:
Çalışmanız genel hatlarıyla göze güzel görünüyor.Fakat çalışmanıza biraz dikkatli bakınca hatalarınız göze çarpıyor...
Camlardaki filmlerinzin hatlarında sorun var,benzin kapağını kaldırmışsınız neden?
Ve araçta yazan"HAYDAR" fontuna anlam veremedim neden yazdınız,fikrimce iyi bir fikir değil?Mütakiben çok kötü durmuş...

Cantlar güzel görünüyor fakat biraz büyük gibi sanki,aracın sol alt tarafına yerleştirdiğiniz obje ile araç arasında ise uyumsuzluk göze çarpan diğer bir etmen.

Hayal dünyanızı biraz daha zorlarsanız daha iyi işler çıkartacağınıza eminim...
Çalışmalarınızda Başarılar...

Tepki
0
Yorumlar için teşekürler arkadaşlar

skystar_26 :

Ewet flimlerde hatalar var + jantlarda da öyle
Haydar bnm ismim ve Honda bnm aşkım :) o yüzden yazdım [sevenleri ayırmamak lzm demi amaa... :) ]

Depo kapağına gelince düşünki aracın dier tarafı duruyor
yada onuda geç böyle daha hoş oluo die düşündüğümden birçok çalışmamda o şekilde yapıorum

Yorumların için teşekür ederim Gönlüne sağlık
Zmnla düzeltmeye çalışıyoruz dostlar sizlerin o yorumları eksik kalırsa bişe yapamayız

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederim, yeni çalışmalarınızı bekliyorum...

Çalışmalarınızda Başarılar...

RaikeA

Üye
Tepki
0
Dikkatli Bakınca Ewt Hatalar War... Fakat Genel Bakısta Güzel.... Ellerine Saglık...

pusu6666

Üye
Tepki
0
orjınal bır foto olmadıgı ıcın hata bulmamak neredeyse ımkansız. sol arka tekerlek tam oturmamış sankı bunun dısında gerısı guzel

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
evet dikkatli bakınca hatalar var ama ne yalan söyliyeyim honda araba alasım geldi :D

Tepki
0
Yorumlar için teşekürler arkadaşlar
herşey yavaş yavaş öğrenilio [bazı şeyler hariç tabi ıhım ıhım detaylara girmeyim neyse :D]

Yukarı Alt