ilk gönderdiğim iş

Tepki
0
henuz bekleyen klasörümdeki işi gönderiyorum henüz okeyi gelmedi ama sizlere sunum yapmak istedim adresler blur

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
En üstteki Yeşil yaznın rengini ve tipografisini beğenmedim.
Ayrıca MES yazısındaki efect çok abartılı duruyor.
Fonda kullandığınız görsele blur verebilirsiniz. Zaten ne olduğu anlaşılmıyor. Böylece üstteki yazılarınız daha kolay okunur.
Birde Ödediğiniz yazısında türkçe karakter sorunu var.

Başarılar dilerim.
Saygılarımla.

Tepki
0
zemindeki resme blur verince iş soluk duruyo canlılığını yitiriyo yinede o şekilde de müşt. sunum yaparım teşekkür ederim

Tepki
62
Öncelikle çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Elinize ve emeğinize sağlık.

Mes yazısını daha farklı kulanırsanız, birde sağdaki bordo zeminin resimle birleştiği yerdeki keskinliği kaldırmak için bir drop shadow yada daha farklı bir efekt kullansanız daha iyi olur bence.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim, kolay gelsin...

Tepki
0
emeginize saglık fakat mes yazısı kırmızı renkte kullanılırsa bence orada daha ılgı cekıcı ve uyum ıcınde olabılır. yınede guzel olmus basarılarınızın devamını dılerım

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bence de "MES" tekrar ele alınmalı çünkü çalışmayı boğuyo gibi.
Bir de "İstermisiniz" değil "İster misiniz" olmalıydı gözünüzden kaçmış muhtemelen : )

Başarılar...

Tepki
7
Serkan Bey in söylediklerine katılmakla birlikte çalışmanızda biraz renk uyumu kopukluğu var.Aynı tondaki renkleri çalışmanızda kullanırsanız bütünlük sağlayacaktır diye düşünüyorum.Emeğinize sağlık...saygılar...

Yukarı Alt