İlk Kurumsal Kimlik çalışmam

Tepki
8
Merhabalar arkadaşlar,

ilk kurumsal kimlik çalışmam nasıl gözüküyor acaba kullanılabilir olabılırmı doğrusunu söylemek gerekirse üzerinde çok durmadım ama yinede yorumlarınız önemli benim için saygılar

Tepki
3
Arkadaşa katılıyorum ilk gibi dormuyor. :) Eğer gerçekten ilk ise çok başarılı bir başlangıç olmuş :) Emeğine sağlık dostum.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
İlk diyorsun üstünde fazla durmadım diyorsun... Dediklerine göre iyi bir iş çıkarmışsın ortaya. Tebrikler. Başka tasarımlarınızıda görmek ümidiyle... İyi çalışmalar.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba ;

Diğer yorum yazan arkadaşlar sanırım biraz abartılı konuşmuşlar.

- Evet bu bir ilk çalışma ve diğer arkadaşlara göre göze güzel görünse de tasarım yönü maalesef zayıf.

- Sunumda biraz daha çalışmalısınız. Yapamıyorsanız ben size yardımcı olurum.

- Hayal gücünüzün derinliklerine inin, küçük ama etkili çizgilerle sade bir tasarım oluşturun.

- Bu çalışma güzel olmamış mı ? Tabi ki olmuş fakat dediğim gibi tasarımcıya yakışan bir çalışma ortaya koymalısınız. Üzerinde çok çalışmalısınız. Deneme bir çalışma olsa dahi, emek vermelisiniz.

Not : Amacım eksıklerinizi söyleyerek sizi daha iyi seviyelere taşımaktır.

İyi Çalışmalar dilerim.

Tepki
8
Teşekkürler arkadaşlar, ilk derken kurumsal kimlik sunumu ilk kez demek istedim :) ayrıca Hasan beyin sunumlarını herkez gibi bizde çok seviyoruz yalnış hatırlamıyorsam anlatacaktınız videonuzu cidden sabırsızlıkla bekliyorum saygılar.

not: 3,4 aydır grafik işindeyim bilmiyorum yavaşmı gelişme var yoksa ideal mi bu süre zarfında daha ne çıkabilir diye düşünüyorum ????

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
merhabalar ben kurumsal tasarımdan öte logoyu eleştirmek istiyorum
klişe malzemeleri kendi yorumunu katarak kullanışlı hale getirebilirsin
yani kullandığın çatıyı daha farklı yorumla kullanılmamış bir şekilde kullan ;)
onun dışında logo bütün olarak derli toplu görünmeli
senin şu anki çalışman bitmemiş gibi duruyor üzerinde düzenleme yapman şart

Yukarı Alt