İlk takvim çalışmam...

MelisA*

Üye
Tepki
0
Merhaba. İlk takvim çalışmam ve beğenilerinize sunuyorum. Bütün hatalarımı söylerseniz çok mutlu olurum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum :)

Funda

E=mc²
Tepki
9
İlk çalışma için başarılı buldum Melis hanım..Renk seçiminiz de daha koyu bir zemin seçip yazıyı ve kullandığınız resmi daha ön plana çıkarmalısınız diye düşünüyorum..Bir yere de "2012" ibaresini vurgulamak lazım..

İyi çalışmalar diliyorum..

Stefan Y.

Üye
Tepki
2
2012 yazısının olmaması dışında hoş göründü gözüme, mavi yerine koyu yeşil de diğer sayfalar için denenebilir.
İyi çalışmalar :)
~Stefan

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Ocak ve Şubat aylarını hazırlamış olduğunuz bu yaprak üzerindeki resim neyi çağrıştırıyor? Açıkçası resme pek anlam veremedim...

MelisA*

Üye
Tepki
0
@Funda Arıcı

Öncelikle ilginiz ve beğendiğiniz için teşekkür ederim. Şunu belirteyim ki bu bir ön taslaktı şuan hepsini tamamladım bütün aylar yazılar bitti. Taslak olduğu için 2012 yazısını eklemedim.
Dediklerinizi de dikkate alıp tekrar teşekkür ediyorum :)

@Stefan Y.

Çok teşekkür ederim ilginiz için :)
Dediğim gibi 2012 yazısını ekledim tamamlanmamış halini fikir yardımlarınız için paylaşmıştım dün.
Elbette mavi yeşil mor ve tonları gibi renkleri de ekledim hepsi ayrı bir renk oldu.
Tekrar teşekkür ediyorum sağolun :)

@Yaşar KARADENİZ

Ben Grafik ve fotoğraf alanında 3. sınıf öğrencisiyim. Takvim çalışması bizim ödevimiz ve konusu serbestti. Bende Amasya'nın yaz kış sonbahar ve ilkbahar halini anlatan fotoğrafları aylara göre yerleştirdim. Bunu çağrıştırmaktadır.
Yorumunuz için teşekkürler...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Fotoğraf bana tam olarak kışı çağrıştırmadı. Kışı çağrıştıran daha belirgin bir görsel olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

MelisA*

Üye
Tepki
0
@Yaşar KARADENİZ

Elbette.. Çok aradım ama ne yazık ki bulamadım. Bir tek bu vardı.
Düşüncelerinizde haklısınız.

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
@MelisA*

Kimi zaman elimizde olmayan nedenlerden eksikler olabiliyor. Olağan bir durum bu. Bu sizi yıldırmasın. Önemli olan eldeki materyallerle kurguladığımız en iyi görseli oluşturabilmek.
Arkadaşlarımız güzel ve nezih bir şekilde ifade etmişler size.

Consept konusunda gelişmeye açık olduğunuz sürece daha iyi yapımlar elde edersiniz.

Teşekkürler

htc_gny

-_-
Tepki
6
Yok artık yaa bu kadar da olmaz benim takvim çalışmamı alıp renklerini fotoğrafı değiştirmişsiniz...

Yukarı Alt