ilk ve son calismam

ecesahin

Üye
Tepki
3
haklısın
fikir, görsellik ve uygulama
başka çalışmaya gerek yok
kesinlikle haklısın

Tepki
0
İlginize çok tşkler ececlade, sizin vasıtanızla hem bu iş ve hem de genel olarak birkaç şey söylemek istiyorum bu işi 20-25 gün önce yapmıştım fakat ocak ayı yarışma sonuçlarını görünce bir hayli hayal kırıklığına uğramıştım ve logoyu göndermekten vazgeçmiştim. Hayal kırıklığı derken yanlış anlaşılmasın kendi çalışmamın dereceye girmesi yada girmemesiyle hiçbir alakası yok sadece yarışmaya katılan bütün arkadaşların verdikleri emeklerine ve sanatlarına karşı yapılan bir haksızlık olduğunu görmemden kaynaklanıyor, bu arada ocak ayı yarışmasına kadar hiçbir zaman hiçbir şekilde başkalarının tasarımları hakkında olumsuz fikir beyan etmemişimdir. Beğenirim veya beğenmem ama asla insanların vermiş oldukları emeğe saygısızlık etmem fakat bazı uzman arkadaşlarımızın söylemleri beni çok rahatsız etti. (bu arada 6 ayda yada 1 senede nasıl uzman olunuyor onu da anlamış değilim oda ayrı konu…) herneyse sözün kısası bu çalışmanın çöpe gitmemesi için son gün yükledim ve muhtemelen bundan sonrada başka bir yarışmada bulunmayacağım şimdiden bütün arkadaşlara sadece yarışmada değil iş hayatlarında da başarılar diliyorum.

Yukarı Alt