illustratör öğrenebilir miyim

ekinoks76

Üye
Tepki
4
photoshop freehand bilen birisi kendi başına illistrator programını öğrenebilirmi???

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@ekinoks76

Öğrenmek için önünde hiç bir engelin yok bence.. En sevdiğim programdır ve kendi kendime öğrendim geliştirdim.. Bu forumda ve internette istemediğin kadar ders ve videolar var.. :)

ekinoks76

Üye
Tepki
4
@Ahmet ALTUN
Akşam yeni yükledim programı 30günlük deneme süresi var tool aynı photshop gibi aslında genel olarak photoshop ve freehand karışımı ve biraz daha sanırım özellikleri olan bir program.
Aslında öğrenmek için kitap niteliğinde sayfa sayfa anlatımı olan hani nette açıklayıcı dosyalar olsa indirsek elimizin altında olsa ,hepsi bir arada aklımıza takılanı hemen baksak varmı??

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın ekinoks76 aşağıdaki linki incelerseniz sitemizde Illustrator ile ilgili birçok videolu yardımcı olmaya çalıştığım derslerim bulunmaktadır. Her birinde ayrı ayrı faydalanacağınız ayrı ayrı işlemler bulunmaktadır, dersleri takip ederek yapacağınız çalışmaları ilgili konular altında paylaşırsanız sevinirim, kolay gelsin...

Illustrator Video Dersler

Ayrıca aşağıdaki linkten uygulamalı (Resimli Anlatım) derslerini takip edebilirsiniz

Illustrator dersleri

Yukarı Alt