Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Yaşar Bey merhaba daha önce (Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall) buradan kontrol ettim ve sildim de ama yine olmadı. Daha önce Adobe update olarak taratmıştım ve microsofta bilgisayarı taratmıştım, hata ondan kaynaklanıyor olabilir, formattan başka çare aklıma gelmiyor. Teşekkürler.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey o zaman birde regedit'te yükleyip silmiş olduğunuz Illustratör CS3 yada CS4 hangisi ise ara bul yaparak Illustratör ile ilgili bulunan dosyaları silmeye çalışın yalnız bu konuda çok hassas olmanız gerekecek yanlışlıkla farklı dosyaları silmemeye dikkat edin. Ayrıca nette arayıp bulacağınız revouninstaller.exe isimli program yardımı ile de silmek istediğiniz programla ilgili yüklenmiş olan windows içersindeki tüm dosyaları bulup silebilirsiniz

Tepki
0
''Merhaba arkadaşlarım...
Benim illustrator ile ilgili şöyle bir sorunum oluşmaya başladı...
Proğramı açıyorum bir süre çalıştıktan sonra ctrl s diyorum hata veriyor. çizimlerim kayboluyor.
Ekranda aynen şu cümle.. ; The operation connot complette Because there isn't enouqh...Memory (Ram) avaible...
Veya da Cant' create a new ilutation, The command was canceled...
Bu günlerde böyle olmaya başladı... Galiba programda bir sorun var yardımlarınıza ihtiyaç duydum, umarım en kısa zamanda sesimi duyar ve bir çare kurgulayabilirsiniz...
Varlığınız ve paylaşımlarınız için teşekkür eder, nice birliktelik ve paylaşımlar ümit ederim....
Hoşça kal'ın
Saygı ve sevgi ile; Hasan Şahin .

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Sanırım makinenizin remi yetmiyor. The operation connot complette Because there isn't enouqh...Memory (Ram) Bu remde yeterli yer olmadığını söylüyor. Sanırım çalışmanızın ebatları veya içerisinde kullandığınız görseller çok büyük, cihazınızın remi yetmiyor..

Tepki
25
illustrator cs 3 te; objem seçili iken freetransform aktif değil yani köşelerinden tutup büyüme ve küçülme yapamıyorum bunu da çalışma yaparken sanıyorum klavyeden herhangi bir tuşla yaptım ama tekrar bulamıyorum lütfen bilen arkadaşlarımdan yardım bekliyorum çok acil herkese ii çalışmalar...teşekkürler...

Tepki
25
arkadaşlar flood yapıyorum ama kusura bakmayınız sorumun cevabını ben buldum
( shift + ctrl + B )yapınca düzeliyor view menüsünden ne olduğuna bakabilirsiniz...

Tepki
0
Arkadaşlar herkese merhaba,
illustrator CS2 programını daha önce PC yükledim daha sonra kaldırdım. Birkaç ay sonra tekrar yüklemeye çalıştığımda yüklenmiyor. Yüklerken ileri adımları takip ettiğimde pas geçiyor. Bu konuda yardımcı arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum. Teşekkürler.

Tepki
4
illustratörde önce güzel şekilde çizim yapıyorum sonra birden freetransform pasif oluyor, kaydetmek istediğimde de program hata verip kapanıyor, hala çözemedim internette de böyle bir problem bulamadım

hata raporu da şu şekilde

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: Illustrator.exe
Uygulama Sürümü: 13.0.128.0
Uygulama Zaman Damgası: 45fa64db
Hata Modülü Adı: AGM.dll
Hata Modülü Sürümü: 4.17.26.1
Hata Modülü Zaman Damgası: 45f467df
Özel Durum Kodu: c0000005
Özel Durum Uzaklığı: 002d3fa0
OS Sürümü: 6.0.6002.2.2.0.768.2
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: fd00
Ek Bilgiler 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Ek Bilgiler 3: fd00
Ek Bilgiler 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Tepki
4
arkadaşlar illustrator de arka planı olmayan bir çalışma yapıp jpg kaydettiğimde istediğim kenar aralıkları çıkmıyor, çalışmanın olduğu kadar kaydediyor

mesela bu örnekte , çalışma sayfasında ben iki üç santim aralık bırakmıştım, ama kaydedince kenarlarından kesmiş

bu normal mi yoksa, var mı bir ayarı ?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emre bey çalışma sayfanızı jpeg olarak kaydetmeden önce sayfadaki tüm objeleri seçip export diyerek jpeg yapmayı deneyin bir de...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt