illutsratörde harfleri ters yazma (soru)

Artax

Üye
Tepki
0
Merhabalar Arkadaşlar Ben Yeni Üye Oldum Amacım Photoshop ve İlistratör'ü Öğrenmek.
Aşağıda Resimdeki RADAR Kelimesi O Şekil Haricinde Düz Yazı İle Nasıl Yazılabilir Bu Bir Yazı Tipi miir Yoksa??? Birde R ve A Harflerinde Görülen Harfleri Tersten Yazma Nasıl Yapılmıştır. Bu Kelimeyi İlistratör de Nasıl Yazabileceim Hakkında Fikri Olan Arkadaşlar Var mı? Saygılarımla...

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
Bunun fontunu bulmanız lazım. Photoshopta ters çevirme konusuna gelirsek ilk önce "Ra" yazarsınız sonra kopyalayın "Ra" kelimesini Edit -> Transform -> Flip Horizontal tıklayarak ters çevirebilirsiniz.

Artax

Üye
Tepki
0
@UfukhanN

Hocam Öncelikle Yardımınız İçin Teşekkür Ederim Yalnız Ben İlistrator de Baktım Ama Ust Tarafta Edit Sekmesine Tıklayınca Transform Yok Kopyalayıp Sag Tıklayıp Transform Kutusuna Gelince de Flip Horizontal Yok... Yazı Tipine Gelince Hocam Inanın Butun Yazı Tıplerıne Baktım Bulamadım :)

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
:) Photoshop ve İllustrator da istemişsiniz. Bende photoshopta bildiğim için söyledim. İllustratorda bir bilgim yok bu font hakkındada bilgim yok :)

Artax

Üye
Tepki
0
Çok Teşekkürler Arkadaşlar Dediklerinizi Uygulayacagım... Sağolun.. :)

Yukarı Alt