in design cs2 ve cs3 farkı

ipek tok

Üye
Tepki
0
selam ben in design cs2 kullanıyodum; fakat cs3 ü kurmak istiyorum. arasındaki farkları söleyebilir misiniz? :)

By_ExE

Üye
Tepki
0
cs3'ün yenilikleri .Smart filters iyiye benziyor, bir layerı smart yaptıktan sonra uyguladığınız filterlar layer altına alt layerlar halinde ayarlanabilir olarak ekleniyor, her filter arasında mukayese etmek ve önce eklenen filterı hızlıca değiştirmek için çok iyi bir yenilik.
Yeni sürüm çok daha esnek , daha pratik bir kaç butona sahip.tabi birde klavye kısa yollarını pek fazla bilmeyenler için butonların görselliğinde rahatlıkla dilediğinizi yapabilirsiniz.
Ama En Düşük Ram Oranınız 1Gb Altında olmaması Lazım Yaptığın Çalışmalar Boşe Gidebilir Tabe Benim Açımdan Yükleme Yapılmadan Önce Bir An Ewel Ram Oranınızı Yükseltmektir :D
Tabi Cs3'ü 512 Ramlada Rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ama ilerki Zamanda Donma Yaşayabilirsiniz.
Benden bu kadar :D

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
eb buyuk özelliklerinden birisi kullanıcı ara yuzu gayet sadeleştirilmiş ve düzenlenmiş.

ve bana göre en iyi özelliği makinenizin RAM lerini çok iyi kullanarak kilitlenmere pek fırsat tanımıyor. ve hızlı çalışıyor olması.

cs3 içi min. 1 GB ram tavsiye ederim. programın asıl performansı öyle ortaya çıkıyor

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Luzumsuz Yere Programınıza Plugin-Shape-Brush-Font Yüklemezseniz Programınız Kasmaz.

creative

Üye
Tepki
0
arkdaşlar birtek indesing değil adobenin bütün programlarında cs2 den başkasını tanımam neden die sorarsanın en ii performas onlarda görünüyor çok daha rahat çalışılabiliniyor arasındaki ufk tefek farklar var tabi ama onlar olmasada oluor benim için

Yukarı Alt