Indesign hakkında yardım

ebru_rst

Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar

Indesign programını yeni öğreniyorum. Bana kendimi geliştirmem için video online-offline destek verebilecek site biliyorsanız söylermisiniz? Yardımcı olacağınızı düsünerekten böyle bir konu açıyorum.

Teşekkürler :)

gezegen

Üye
Tepki
16
Çok güzel, Ebru! Aferin! Ben de bi ara bakayım, düşüneyim, türkçe (veya ingilizce) güzel şeyler bulursam, buraya yazarım.

Kolay gelsin.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Bu konuda en iyi isimlerden birisi seminerlerine de katıldığım Ceyhun Akgün'dür.
Onun video dersleri var, bende tamamen oradan öğrendim.
Linkten inceleyebilirsiniz.

İndesign dersleri link

ebru_rst

Üye
Tepki
1
@Erkal ÇOŞKUN

Çok sağolun link için. Hemen inceleyeceğim. Kolay bir program olduğunu söylüyor herkes , kolay öğrenilebilineceğini özellikle. Yapmak istediğim işlere kadar öğrenmem yeterli olucaktır .

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
@ebru_rst

Her program kolaydır... Yeterki onu sev, okşa, üstüne düş... sen ona ilgi gösterir, istediklerini verirsen o da sana fazlasıyla karşılık verir :)
Hadi kolay gelsin.

ebru_rst

Üye
Tepki
1
birşey sormak istiyorum (ben hiç bilmediğimdendir bu sorum)

Test kitabı oluşturmak için (matematik) sayfamı ikiye böldüm , soruları tek bir kutu içerisinde mi yazmam gerekir yoksa her soru için kutucuk mu açmam gerekir. ?

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Hiç test çalışması yapmadım, bu konuda çalışan arkadaşlar varsa daha sağlıklı bir cevap vereceklerdir. Neticede her iki yöntem de kullanılabilir diye düşünüyorum. Birazda kendi tarzınızı, çalışma şeklininizi ve tekniğinizi zaman içinde kolayınıza geleni, sağlıklı olanı tespit ederek siz oluşturacaksınız.

ebru_rst

Üye
Tepki
1
Evet inşallah bu işi yapan bir arkadaş denk gelir forumuma bende bilgi almış olurum en temiz elden :) Çünkü her kafadan bir ses cıkıyor sonucta bende tarzımı oturtmalıyım kalıbı öğrendikten sonra :)

Yukarı Alt