indesign ve quark ders notları lazım

art design

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben ankara yaşıyorum grafik ve web tasarımı öğrtemneliği yapıyprum özel bi kursta sizden ricam bana biri indesigne ve varsa Qarkexspress ders notlarını gönderebirmi mail adresim .......... acilen ihtyacım var öğrencileirme ders notu vermem gerekli ebn kafadan anlattımda ellrinde not olmalı kim yarduımcı olcak bana?herkese iyiçalışmalar ben tugba

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@art design

selamlar.....

öncelikle çok geç yanıt verdiğim için kusura bakmayın lütfen. türkçe içerikli indesign bilgiler bulmak güç. en iyisi hepsi bir arada olması yerine burada sorularınızı yanıtlamak en iyi derstir bana göre....

siz aklınıza takılan herşeyi buradan yazarsanız elimizden geldiğince onları yanıtlamaya çalışırız.

aşağıda linkte bulunan dosya içerisinde indesign için yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için açıklamalı uygulamalı bilgiler yer almakta. çok güzel bir derleme oldu ama tek kötü yanı yabancı dil olması umarım bu sizin için sorun olmaz....

lütfen yine sorularınız için bize yulaşın...

http://rapidshare.com/files/112083152/ebook.rar

kolay gelsin.

GRAPHICHER

Üye
Tepki
1
MRB. Qark öğrenmek istiyorum kurs dışında nasıl öğrenebilirim bana yardımcı olurmusunuz? Quark bilen tanıdıklarım var ama öğretmiyorlar bana 1 kez kitap mizampajı yapsalar gözümün önünde öğrenirim zaten ufak tefek biliyorum sadece style leri nasıl kullanmam gerektiini bilmiyorum anladığım kadarıyla pek zor değil bunu öğrenmek ama herkes kaçınıyor öğretmekten işlerini ellerinden alıcam diye korkuyorlar belli ki. Ben Quarkta master sayfasında sayfa sayısı verebiliyorum, sayfa oluşturmayı biliyorum yani ebat ve kenarlarındakı boşluk ayarını yapıyorum, çerçeve veriyorum,tireleme yapıyorum,resim alanı açıp resim yerleştiriyorum bunun dışında yapamadıklarım çoğunlukta yazı düzenini sayfa sayfa tek tek çalışmak çok zor sanırım style lerle bu daha kolay olurmuş öle duydum yani otomatık paragraf boşlukları falan veriliyormuş ne yapabilirim yardımcı olun lütfen kendimi geliştirmek istiyorum. TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Sayın;
GRAPHICHER

Zaten daha önce aynı sorununuzu başka biryerde dile getirmişsiniz ve arkadaşımız size fazlasıyla yapmış yapacağını.
Birdaha tekrar neden aynı soruyu soruyorsunuz anlamadım.Üstelik bir yukarınızdaki arkadaşımız bir ebook yüklemiş, indirp bakabilirsiniz link sağlam.

Yukarı Alt