İnşaat Firması İçin Yaptığım Logo | Gr.MslmGfx Desinger

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba ;

Öncelikle kendinize ' Designer ' unvanını vermeden önce bu unvana layık olmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

İyi çalışmalar...

Holats

Üye
Tepki
1
Tasarımınız güzel olmuş. Tebrik ederim...

@Hasan Güner

Bende merak ettim açıkcası.

Gr.MslmGfx

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner

Rast geldi . :)

Bir arkadaş Desinger lafını kullanmama takılmış. Ben kendime yakıştırıyorum ve kullanıyorum. Bu kimseyi bağlamaz.

Hazır değildir..

Holats

Üye
Tepki
1
Bir arkadaş Desinger lafını kullanmama takılmış. Ben kendime yakıştırıyorum ve kullanıyorum. Bu kimseyi bağlamaz.
"Bir arkadaş" diye tabir ettiğiniz kişi genel sorumlu kişi olup sadece hatırlatma yapmıştır. Yasak diye bir şey söylememiştir.

Gr.MslmGfx

Üye
Tepki
0
@Holats
Site sorumlusu olabilir, ona lafım yok. Sadece bir şey söylerken karşısındakinin ne düşüneceğini de hesap etmesi gerek. Alaycı bir şekilde anladım ben. Desinger lakabına layık olmadığımı söyler gibi konuştu arkadaş. Yoksa kimseye garezim yok benim.

Nasıl yaptığımı anlatabilirim fakat dersinin açacak vaktim yok. Şuan ön muhasebe işi yapıyorum ve çok yakın bir zamanda çıkıcam. Büyük oranda il dışına üniversite okumaya gidicem. + Olarak yoğun çalıştığım için pek vaktim olmuyor ve çalıştığım yerde grafik adına hiçbir program yok. Şuan ofisten girmekteyim.

erturkmen

Üye
Tepki
0
Kardeşim s nin arka ucunu biraz daha havaya kaldırıp uygun bir yerine kapı yap s harfi içindeki boşluklar oda gibi olur anladın ? :)

Yukarı Alt