inşaat şirketi için logo çalışmam nasıl olmuş ?

Tepki
0
sag alttaki bana göre, digerleride fena degil bir ikisi d›s›nda. Ellerinize sagl›k.

ismail koc

Üye
Tepki
0
hepsi güzel fakat en güzeli ortada büyük kibarlar yazan olmuş birde renklisini denesen ya da tuğla ile örülmüş gibi birseyde yapılabilinir. kolay gelsin. elinize sağlık.

Tepki
1
En alttakiler Kenan Doğulu amblemine benzemiş bence olmamış.

Üsttekiler ise logo anlamında biraz karışık ama üsttekilerden ortadaki hoşuma gitti.

Ortadaki gerçekten güzel olmuş ama hoşuma gitmeyen ve nedenini bilmediğim bir sebep var :)

Tepki
7
4. çalısmanızı begendım ama "k" harfınden sonrakı yazı karakterını degıstırebılırsın daha sık bır karakter olabılır

grafiturk

Üye
Tepki
0
Ben sizin iyiliğiniz için özür diliyerek biraz eleştiri yapacağım...logo nun krallarına kısemen uyulmuş..fakat logoları ben beğenemedim...gelecek vaaediyor ama bunlar olmamış...danisman arkadaşımzın dediği gibi yola çıkarken illaki firmaın ismi ile ilgili birşey kullanmana gerek yok...burada logoda önemli olan firmanın ismi değil imajıdır..insanlar üzerinde bırakacağı etkidir..gerek hatlaı gerek rengi ile akılda kalıcı sade ve anlatıcı olmadır..daha çok çalışmak lazım ..ama yine ilerisi için umut vaad ediyor....

Yukarı Alt