insört çalışmamdan bir örnek

Tepki
100
photoshopta dekübe edilip
corelde çalışılmıştır.

sero60

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
arabnn dsinda pek bir tasarım yk bnce tipgrfk bir yazı ile znginleştirmelisn

bnce olmamşs

Tepki
100
@sero60

evet hakılısın belki ama bu tarz çalışmalarda fazla zenginlikte hoş durmuyo.
zaten üzerinde çok zaman demek nakit demek :D:D
genel ve klasik bir çalışma.
örnek olması açısından sundum.

xblack

Üye
Tepki
34
Sayın eminecik. Tasarımın güzel ama. Kendi düşüncem ben hayatta yazıları çekip uzatmam çünkü yazıların orjinalliği bozuluyor. Dar yazı lazımsa dar yazı kullanırım. Geniş lazımsa geniş yazı. Yada ben fonların orjinal hallerine alışık olduğumdan da olabilir. Ama benim hoşuma gitmiyor. Teşekkür ederim paylaşımın için

sero60

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
ne ksr zamandn beri bu işi yaptıınızı bilmyorm ama bence örnekte iyi olmalı grafiker dedgn yrtıcı birsyler ypr

Tepki
100
Sayın eminecik. Tasarımın güzel ama. Kendi düşüncem ben hayatta yazıları çekip uzatmam çünkü yazıların orjinalliği bozuluyor. Dar yazı lazımsa dar yazı kullanırım. Geniş lazımsa geniş yazı. Yada ben fonların orjinal hallerine alışık olduğumdan da olabilir. Ama benim hoşuma gitmiyor. Teşekkür ederim paylaşımın için
teşekkür ederim:
evet yazıların çekiştirilmesi konusunda haklısın. fakat bazen uzatmak zorunda kalıyoruz.

ne ksr zamandn beri bu işi yaptıınızı bilmyorm ama bence örnekte iyi olmalı grafiker dedgn yrtıcı birsyler ypr
teşekkür ederim. bazı çalışmalarda da serbest kalamıyoruz işte.

Telve

Üye
Tepki
1
Aracın aynasının dekupisi köşeli olmuş tamponun etrafıda aynı şekilde biraz daha ovalleştirilebilir.Ayrıca buna insörtte denmez.Gazete ilanı gibi bişey olsa gerek yazı fontunun seçimi bana bunu andırıyor.Ayrıca bu bir tasarımda değildir ne olduğunu anlayamadım ben.:=)

Tepki
5
gri tonlu yazı yeterli kontrastı vermemiş sanki...
Siyah Kontürlü beyaz bir yazı, yada mavi ile kontrast açısından kırmızı tonlu olsa idi daha iyi olurdu bence...

Ares

Üye
Tepki
0
Çok basit bir çalışma olmuş bence Arabaya bir kaç efekt yapıp farının açık olması vs. gbi yazı karakterlerinin biraz daha tarz ve renklerin Gradientli olması gbi...

ozyy

Üye
Tepki
1
ikinci el oto dıyıp son model bı aracın kullanılması bence bıraz guvenı kazanmıyor basit bi çalışma olmuş bence kullanılması uygun deyıldır bence şahsi yorumun benım:)

Yukarı Alt