İnternetten İzlediğiniz Videolar Dinlediğiniz MP3ler Zaten Bilgisayarınızda Nasıl mı?

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Arkadaşlar bilenler olabilir ama bilmeyenler olduğunada eminim. Konu herhangi bi site uzerinden download etmeden izlediğimiz videoları bilgisayarımızda bulmakla alakalı...

İlk olarak bi videoyu sonuna kadar izliyoruz yani dolmasını bekliyoruz

interneti açıyoruz

Araçlar internet seçeneklerine giriyoruz

Temporary files yada gözatma geçmişi kısmında ayarları seçiyoruz

Dosyaları görüntüle seçeneğiyle devam ediyoruz

Karşımızda açılan klasörde internette girdiğimiz biçok dosyanın geçmişi var.
Biz videomuzu almak istiyoruz bunun için dosya boyutlarının yazdığı kısma üstten tıkladığmızda boyuta göre sıralar ve en altta yada en üstte videolar kalır bizimki şuan en altta...

dosyamızı bulduktan sonra masaüstüne alıyoruz açmaya çalıştığımızda çalıştırmak istediğimiz programı sorcaktır media playerda dahi açılır iyi seyirler arkadaşlar...

ve son

Tepki
5
evet virüs bulaşır diye düşünmeye gerek kalmadan istediğimiz dosya elimizde oluyo
Teşekkürler abdullah bey.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Videolara ek olarak online bir müzik dinledi iseniz onuda görebiliyorsunuz :D Umarım işinize yarar

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bir ek biLgide benden olsun..

izLediğimiz videolar, facebook videoları nasıl bilgisayara iniyor diye çok soran arkadaş var.
bende internette dolaşırken rastLamıştım.

Umarım sizlere yardımcı Olur..
Bu arada teşekkürler Abdullah Bey, yararLı bir biLgi..

""Bir arkadaşım Facebook’taki videolar nasıl indirebiliriz diye sormuştu .. Bunun için bir kaç yöntem olduğunu ve bunlardan en basitinin Kullandığı Browser olan Mozilla Firefox’un Cache klasörü içine kaydetildiğini söylemiştim ..
Windows Xp’de
Documents and Settings> Admin (kullanıcı adı )> Local Settings >Application Data> Mozilla> Firefox > Profiles > Cache dizini adı > Cache
Windows Vista’da
C:\Users\(kullanıcıadı)\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\ Cache dizini adı \Cache ""

Mystere

Üye
Tepki
0
Çok güzel bilgiymiş:) teşekkürler.

Aynı şeyleri safaride (Mac) yapmayı denedim ama beceremedim. Bir yolu var mı?

Yukarı Alt