istanbul 2010 afişi

Tepki
0
selam arkadaşlar buda benim bir afiş çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum eleştirileriniz benim için çok önemli

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim Tayfun Bey.

Birkaç şey söylemek isterim:

Öncelikle "istanbul" da kullanığınız fontu değiştirebilir , daha okunaklı ve geometrisi düngün bir font kullanabilirsiniz.

Ben olsaydım hemen onun altındaki fontta kullandığınız yansımayı kaldırırdım.

Üstelik o fontdaki degrade olmamış gibi bence. Siyah tonu biraz daha açarsanız daha yumuşak bir geçiş elde edersiniz .

Gözbebeğinde hafif taşmalar var ve düzgün değil üstelik çok sert bir katman olmuş orada kullandığınız görsel.kenarları yumuşak olsaydı daha iyi olurdu.
Nasıl derseniz.Dekupe ederken keseceğiniz alanı seçip aktif hale getirdikten sonra feather değeri vererek arka plandan yumuşakça ayırabilirsiniz dekupenizi.

"Sakinci Grafik" mi yazıyor ben yanlış mı okudum?
Bu bir logo mudur? Çalışmada kaybolmuş bu şekilde.
Kenarlarına ya stroke verin ya da rengini arka plandan farklı ama hakim renge uyumlu bir renk ile değiştiriniz.

Yeşil hat nedir bir anlamı esprisi var mıdır?
Uygulamadan çok kopuk bağımsız duruyor.
Ayrıca seçtiğiniz kompozisyon ile çalışmanızda kullandığınız görseller de pek uyuşmamış.

Şimdilik görebildiklerim bukadar : )

Tepki
0
teşekür ederim hakan bey sizin görüşleriniz benim için önemliydi aslında afişi şu an düzelttim ve daha fazla zamn ayırdım biraz aceleye gelmişti verdiğiniz fikirler doğrultusunda düzeltmeler yaptım çokda iyi oldu

Yukarı Alt