İstanbul 4 nolu FSHM Dosya no: 2008/113

Durum
Konu kapatılmıştır.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@leventelpen

Sayın Levent Elpen;

Siz önceki sorularıma cevap vermeyerek konuyu tamamen başka taraflara çektiniz

Çok önceden Pier Lermit adını taktığınız kişiyi sanki sadece bu forum için ve benim ricam üzerine bu isimle adlandırdığınızı ima ediyorsunuz. Ben ima yoluyla da olsa kişilere cevap hakkı doğurmayın diyorum, lakap takmayın diyorum. Siz bu lakabı kimse anlamaz diyerek itiraz ettiğiniz gibi bu lakap değil, kod adıdır, diyerek bu sitenin yöneticisi olan beni cahillikle suçluyor ve inceden hakaret ediyorsunuz. Ben sizin GMB ve hukuk konusu için açtığınız bu konu başlığını sizin tümüyle kişisel hesaplaşmalarınız için açtığınızı düşünüyorum. Ayrıca istediğiniz olmadığı zaman herkesi mahkemeye vermekle tehdit ediyorsunuz, size cevap yazanlarla mahkemede hesaplaşacağınızı söylüyorsunuz. Bu tavrınız forum kurallarına aykırı olduğu gibi, forum yöneticisine saygısızlık , yöneticiye ve üyelere ima yoluyla hakarettir. Açtığınız konu GMB’yi ilgilendirdiği için açılmasına izin verilmiştir. Aksi takdirde Forum İçerisinde böyle bir tartışmaya girilmesine izin verilmezdi .Konunun benim ve Grafikerler.org ile alakalı olmamasına rağmen paragraf başında benim adımı kullanarak ve kamuoyuna duyurarak dürüstçe davranmayan sizsiniz.

Sizin forumu ve yaratığınız krizi, yönetme gibi bir düşünceniz var fakat forum yönetimi olarak buna kesinlikle müsaade edemeyiz. Konunun kilitlenmesine, silinmesine üyeler değil forum yönetimi karar verir, verilen kararlar ise tartışılamaz.

Bu nedenle konuyu kilitliyor, ve benzer konular açmamanızı diliyorum…

Saygılarımla.

Ömer Yıldız.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt