İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

rasimkilic

Üye
Tepki
0
eğitim setini indiremiyorum yardımcı olurmusunuz.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@rasimkilic

Sayın rasimkilic, dosyalarda herhangi bir sorun yok, kontrol ettim download edebilirsiniz.

tweety

Üye
Tepki
0
teşekkürler paylaşım için videoları indiriyorum.. biraz geç olacak ama olsun ..
sanırım video lar sesli anlatım değil..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
tweety ;
bütün setlerdeki anlatımlarımız hem görsel hem işitseldir.

prof cadı; şimdi arşivdeki partları tekrar kontrol ettim hiçbir sorun çıkmadı yalnız rapidden bazen dosya çekerken rapiddeki trafiğin yoğun olduğu saatlerde veriler bize bazen bozuk gelebiliyor.
Arşiv hatalı mesajı alabiliyoruz, böyle olduğunda aynı partı tekrar indiriyoruz ve sorunumuz ortadan kalkıyor.Önerim ya sabah erken indirin ya da gece 23 civarı, şayet olduğunuz yerde netinizin hızı düşkse.Yok değilse hatalı partı(Örn part2 gibi) tekrar indirin sorununuz ortadan kalkacaktır.

tweety

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren ; ama PS eğitim setini indirdim ve program halinde olan set sesli cıkmadı sadece görüntülüydü.. yoksa ben mi bir hata yaptım ? Yeni Başlayanlar için.iso setinden bahsediyorum ben ?

Tepki
1
değerli arkadaşlarım ben indiremiyorum neden acaba .bu hata mesajı geliyo rapidden.ne indirmek istesem bunu yapıyo sadece bu derslerle ilgili değil ama bu dersleride indirmek istediğmide aynı hatayı veriyo lütfen yardım.ALLAH RAZI OLSUN:)

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
@tweety

BsPlayer yada Vlc Player programlarından birini bulup indirip kurun ve sorunsuzca sesli ve görüntülü izleyin

Yukarı Alt