Japonlar nasıl kopya çekiyorlar?(Dahilikleri her alanda)

Tepki
1

Yazıcımızdan alalım kopyacıklarımızı

Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz

Kopyacıklarımızı kesiyoruz

Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

Kurutalım, okula ıslak ıslak götürmeyelim

Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış

Gerçektende, çok akıllı ve uyanıklar:eek:

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Müthiş bir teknik. Öğrenci olsam denerdim bir şekilde ama çok geride kaldı ;)

C3ng0

Üye
Tepki
0
bu kadar uğraşacağıma oturur çalışırım :D
zaten çoğu zaman kopyayı yazarken ezberliyoruz :D:D:D

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
aha durun biz daha öğrenciyiz, :D Bizim için hiçbişey geç değil:) Vallahi şaka maka adamlarda süper zeka var...Gerçi okul sıralarında bunun gibi ne kopyalar çekiyoruz da.. neyse:D

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
biz bi kere tahtaya tebeşirle yazmıştık:) ders öğretmenimiz değilde başka dersin öğretmeni girmişti bi kere... hatta ben yazmıştım:D Neyse sonra hoca içeri girdi yazılının ortasına geldik herkes tahtadan bakıp bakıp yazıyor, hocada tahtaya döndü, afferim size dedi:D kim yazdı dedi: ben yazdım hocam dedim, gel çabuk sil dedi, sildim ve yazılıya dewam ettik:)

Bu ve bunun gibi ne kopya yöntemleri var, teknoloji geliştikçe yöntemlerde artıyor...:)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Silgiden kopya çekerdik biz. Aayip iyi bir tekniktir. Silginin ortasından bir kapak açar ve içini boşaltırsın. kağıdın bir ucunu silgiye bir ucunuda kapağa yapıştırırsın kapağı çekince akordion gibi açılır ;) süper tekniktir. Tavsiye ederim...

C3ng0

Üye
Tepki
0
bizde telefonları kapatıp masaya koydurmazlarsa bulutut ile çekiyoruz :D kağıdın fotosunu cek sonra yazılıda bulututdan kimler açıksa yolla :D:D ama teknikler say say bitmez .:D

Yukarı Alt