Kalem, Kalem Açacağı ve Not Kağıdı (kompozisyon)

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@Yaşar Karadeniz

Yaşar Bey yerden göğe kadar haklısınız.. Dilek Hanımın konusu olduğu için bende affına sığınarak söylüyorum ki.. Eğer siz ve Dilek Hanım, yaptığınızı gösterin bir görelim demeseydiniz ben de herkes gibi teşekkür edip gidecektim.
Üzüldüm diyorsunuz. Asla böyle düşünmeyin..kesinlikle birileri bu dersleri inceliyor hatta benim gibi bilgisayarına arşivliyor, buradan copy-paste yapıyor başka yerde paylaşıyor... Bu tip resimli anlatımların ne kadar zor hazırlandığını ve zaman aldığını gayet iyi bilirim.. Bir başka forumda yönetici olarak değişik bir alanda yıllarca ders hazırladım... Bu kategoride Türk Bayrağı'nının illustrator ile çizimini paylaştım.. inanın hazırlamak 3 gün sürdü...:eek:

Galiba dersi verdikten sonra konuyu okuyan arkadaşlardan iyi veya kötü yaptıklarını paylaşmalarını istemek lazım... :)

Tepki
25
Ahmet bey tebrik ederim sizi mükemmel bir uygulama olmuş bir kez daha ben teşekkür etmek istiyorum dersimize olan ilgi ve alakanız için... gerçekten önemsenmek güzel. araştırmacı bir niteliğe sahip olduğunuzu ve öğrenmeye açık bir insan olduğunuzu düşünüyorum. başarılar dilerim Ahmet bey...

teşekkür ederim Murat Güler

tuba_567

Üye
Tepki
0
dilek hanım sizden bir istediğim var
kalem kalem açacağı ve not kağıdı kompozisyon'u tasarımı güzel olmuştu ama daha öncenden ben görüyordum bayadan beri göremiyorum resimleri çıkmıyor buradan taşınmış diyor onun nasıl yapıldığını benim e mail atarsanız tşk ederim tuba.kalem.kas@hotmail.com

Yukarı Alt