kaplumbağam

Tepki
7

hayatta dokundugum tek hayvancıklar bunlar :D:D

sizde kendı besledıgınız hayvanlarınız varsa resmını ekleyelım arkadaslar:cool:

Tepki
25
benimde evde besleyebilcemi düşündüğüm tek hayvan su kablumbağası fakat zaman zaman fanuslarından çıktığını ve gezindiklerini duyduktan sonra alamadım korkarım çünkü ama çok sevimli bulduğumu söylemeden geçemicem...uzun ömürlü olurlar inşallah burçin hanım

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Annemle ne kadar anlaşamasamda benimde beslediğim sevimli bir arkadaşım var evde adı wolki çok sadık ve onu çok seviyorum

Tepki
7
@Dilek Doğrusöz

evet cıkıp gezıyorlar benımkıler asama kaydedıp takla atmaya başladılar :D:D:D:D

evet sevımlı degıller onlar benım cırkın prensımle prensesım :D:D:D

Tepki
25
hayır ama ben çok sevimli buluyorum burçin hanım ama geziniyorlar bu benim için korku kaynağı:D

Tepki
7
@Dilek Doğrusöz

haklısınız korku bendede vardı ama artık korkmuyorum :D:D:D alısıyor ınsan zamanla :D:D artık elıme alıp sevıyorum

Tepki
25
komşumuz çok severdi su kaplumbağasını, besliyolardı birazda irice bişeydi onların ki bunlar küçük mesela tam 8 yıl yaşamış öldü ve nasıl ağlamışlardı alışkanlık oluyor dediğiniz gibi aileden saymışlardı onuda beyaz bir beze filan sarıp kendi elleriyle gömmüşlerdi... ayy buda hani patavatsız insanlar olurya durum karşısında olumsuz örnekler veren bende kendimi şimdi öyle hissettim ama o yüzden belirtmedim valla sadece uzun ömürlü olduklarını belirtmek istedim inşallah sizinkilerde uzun ömürlü olurlar...

Tepki
7
ıns benım de ılk kaplumbağlarım ıntıhar etmıstı bırı dısı bırı erkektı bırını amcam alınca ıkısıde ıntıhar ettıler :(:(:( yemek yemedıler olduler :(:( sımdı bunları hıc ayırmam bunlarda bole kalıyolar evt aıleden gıbıler cok sevıyorum onları :D:D:D

Tepki
0
Kendi kaplumbağamı hatırladım ve çok hüzünlendim şimdi:( benim kaplumbağam 2 sene yaşadı.2 sene sonunda sevgili abim kaplumbağaya salam vermek isterken elini ısırcağından korkup ellini birden çekince 45 dakika kaplumbağayı evin içinde aramak zorunda kaldık:( bulduk ama o fırlama sonucu kör oldu:( damla verdiler gözlerinin açılması için ama yaşatamadık malesef.

Şimdi işyerinde (abimden uzak olan tek yer) 2 tane balığım var:)

Yukarı Alt