Kaprılerde keten şortlara basılan çiçeklı desenlere ıhtıyacım var

tulay1834

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar öncelikle cok aradım brushlardanda yaptım ama daha fazla çalışma ıstıyor patronumuz bu yuzden careyı sızde buldum umarım yardımcı olabılırsınız bana erkeklerın gıydığı keten kaprıler uzerıne basılmıs empirme desenlerde var daha cok cıcek desenlerı yuvarlaksı hatlar karısık desenler lazım full basılıcak genelde her yerde olan bırsey baskıda kombın önemlı sadece cıceklerın yuvarlaksı hatların bırbırıne olan uyumu bu kadar yeterli şimdiden tşk ederim ...........

tlyyy1818

Üye
Tepki
1
neden çalışmalarımı ekleyeyım
4 tane numune basılı hazır durumda.
ben hıcbır çalışmamı sıtelere koymam
bilginize.

PEA

Diline sahip çık
Tepki
19
@tlyyy1818

Forum paylasimcisi olarak konuya mudahil olmak istiyorum..

Sanirim arkadaslar sizden calismalarinizi degil, sizin buraya konu acarak arayip bir sekilde buldugunuz desenleri paylasmanizi istemisler.. Ve size kimse dememis neden calismalarimi ekleyeyim diye.. Sizin buraya konu acip paylasim istemeniz kadar dogal bir yaklasim oldugunu dusunuyorum..

Verdiginiz yanitin fevriligini gorerek umarim bir duzeltme yaparsiniz..

kader_84

Üye
Tepki
1
evet pea ben tamamamen böyle demek istemiştim ama arkadaşım yanlış anlamış ben o bulduklarını paylaşırmısın demiştim zaten sizin çalışmalarınızı istemiyorum birbirimize yardımcı olmak sadece özelde olmamalı burdan verseydiniz herkesde faydalanırdı yinede tşk. hrşey için zaten buldum
isteyen olursa veririm
teşekkür ederim Pea sizede beni iyi anlamışşsınız...

Yukarı Alt