karakalem...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Uzun zamandır gördüğüm en başarılı karakalem çalışması, ellerinize sağlık ...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
ben buraya geçmişte yorum yazdım diye hatırlıyorum, şimdi neden yok acaba...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@kmlzkan

şimdi burada ne yapmaya çalıştınız acaba ?

şayet benim imla hatalarımı didiklemeye çalışıyorsanız bu forumda oldukça yaptım, daha fazlasına da rastlayabilirsiniz hatta, bizim gayemiz ve amacımız başkaydı algılayamamışsınız. Ben insanların konu altındaki mesajlaşmalarında imlaya dikkat etmesini beklemedim ki bura forum, bunun bir anlamı olmaz.
-Biz yabancı kelime kullanımına her yerde karşıydık bu 1
-Biz imlaya forum altındaki mesajlaşmalarda değil baskıya alınacak çalışmalarda dikkat edilmesini savunmuştuk bu 2
-Bana imla dersi vermeye çalışırken bir üstte noktalama hatası yapmışsınız, Türk dilinde ".." yoktur ancak "..." ve "....." vardır.
İlki genellikle açıklama sonrası kullanılır ikincisi ise alıntılarda kendinden önce yargının devam ettiğini anlatmak için kullanılır.
Ben bunlara forum altı mesajlaşmalarda dikkat etmiyorum yanlış anlamayın, siz konuya bu mesajlaşmalarda dahi beni uyarmaya kalkışacak kadar hassas yaklaştığınız için bilin istedim.
Ama bu davranışınız amacınızın ne olduğu hakkında bana biraz da olsa fikir verdi, anladım ki doğru yoldayız ;-)

Çheh! :)

Son düzenleme:

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
çalışmaya gelince, çizim güzel usta semira, buna diyecek laf yok ancak kız biraz daha su içiyor gibi bir yüz ifadesi takınmalıydı burada, bence tabi...

Yukarı Alt