kartvizit çalışması

lazut52

Üye
Tepki
0

isimler ve adres bilgileri tanıtım amaçlıdır.

eleştirilerinizi bekliyorum

Ndesign

Üye
Tepki
51

ellerine sağlık hoş bir çalışma olmuş fakat birkaç tane daha örnek yapıp sunsaydın daha iyi olurdu en azından şu daha güzel derdik
kartvizitine gelince kırmızı bandı gri tonlarda yap altına üstüne kırmızı çizgi çek ve meil ve web yazısınıda siyah renk te yapsan daha hoş durur kanımca paylaştığın için tşk

lazut52

Üye
Tepki
0
eleştiririn için teşekkür ederim.
yeni üyeyim ve ilk çalışmam. iyileri de gelecektir.

selametle

KARADENİZ DALGALARINDA BOĞULDU YÜREYİM

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
dai cevabı vermiş üstüne laf söylemeye gerekyok eline sağLık ..

Kardeş cvp yazmak istedin galiba yanlıs yere yazmıssın :)

fascino

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben hacettepede yüksek lisans yapıyorum ve
grafik ile ilgili her türlü kavramsal bilgiye ihtiyacım var kaynak bulmada sıkıntı yasıyorum
grafik tasarım
reklam grafigi
grafik iletisim
grafik tarihi
gibi konular
tesekkürler

U

User

Misafir
sistem bilişim yazı fontunu pek sevmedim. kişi ismi fontunuda sewmedim (el yazısı olsa daha iyi olabilirdi)
resimde cok ön plana cıkmış keske sülyet olarak zemin koysaydın. ama genel anlamada fena deil kırmızı kusagı sevdim bende cok kullanırım kusakları ve özelliklede kırmızı. ellerine sağlık. paylasım için saol

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
Hocam simetriye taktım ben ama simetriye dikkat edersen fontları doğru seçersen gayet güzel bişi çıkabilir..

Wish

Üye
Tepki
4
Evet memet abi katılıyorum SİSTEM BİLİŞİM yazı karkterini bende sevmedim.
Bunun dışında Firma ismi ile Şahıs ismi iç içe girecek gibi duruyor adresi ve ismi aşağı çekmen daha doğru olur.kırmızı şeridin birkaç milim yukarısından başlaması daha uygun olur.
Eline sağlık.

Tepki
1
düşünece gzl ama....işçilik zayıf gibi geldi bana...ve bi kaç daha örenek lzm....eline koluna saglık....

Yukarı Alt