Kartvizit Yorum Yapın ki Hataları Görelim :)

Tepki
7
yandakı yapraklar neyı ıfade edıyor pel çzemedim ama kesım cızgılerını de koyup ole yukleseydınız resmı cok daha ıyı olurdu. Bide logodakı yeşili pek sevmedım cok soluk cansız duruyor baska renkler kullanabılırsınız isimle cok buyuk olmus daha sade bır krakter kullanabılırısnız. ama logo hosuma gıttı farklı bır renkle daha da cazıp duracaktır emegınıze sağlık

adres tel vermekte yasak sanırım haberınız yok

Tepki
31
Mehmet bey Matbaa için basit bir çalışma olmuş daha sade ve daha gösterişili olabilir bunun için kartın heryerini doldurmayın kartta boş yer kalmamış
Yazı karkterlerini değiştirmenizi öneririm telefon adres bölümünde telefonu kırmızı ve kalın yapmışsınız bence bütünlüğü bozmayın ve kartı daha simetrik çalışırsanız kartta daha güzel gözükür diğer arkadaşların tavsiyeleri doğrultusunda çalışmaınızn yeni halini bekliyoruz

saygılar kolay gelsin

Tepki
25
farklı fontlar ve yazılarda çok renk (gri, siyah, kırmızı) hakim buda çok fazla gözü yoruyor logonuzdaki rengi kullanabilirisiniz ve puntoları çok büyük olmuş küçültebilirsiniz ayrıca bütününde bir sadeleştirmeye giderseniz daha ii olacaktır

Tepki
0
gercekten broşür gibi olmus bide sol taraftakı yazılar cok sönük kalmıs ayrıca alttakı mail adresinde okunmuyor

Tepki
0
kartı cok boğmusun herşey cok sıkı bide yaprak ne için anlamadı sade yapsaydın daha iyi olurdu ginede eline sağlık

kriptonik

Üye
Tepki
1
bence güzel ama şunları yaparsan daha şık duracak sanırım.. arka rengi beyaz olmayacak sanırım ya da basılan kart renkli olacak diye düşünüyorum açık sarı tonu diye haya ediyorum.. şimdi önce alttaki parçada(maliye ile anlaşmalı yazan yer) logoyu biraz küçültüp diğer parçadaki adres telefon yazan kısmı bunun altına taşı.. Ramazan kayıkcı ve bayram kayıkcıyı altalta iki satır olarak yaz altlarına görevlerini yaz.. birde kartın rengine göre yada arka fonun rengine göre siyah renkli yazıların rengini değiştirmeni önerebilirim..

Yukarı Alt