Kendime Logo Yaptım begenirseniz avatar olarak kullancam

Tepki
0

arkadaşlar AA Ali Aygır anlamında begenirseniz avatar olarak kullancam açıklarımı söyleyin elimden geldince düzeltiyim fikirlerinizi bekliyorum

Tepki
6
bence pek iyi olmamış ama yinede avatar için kullanıcaksan çok mükemmel olmasınada gerek yok bence... ama daha iyi görünmesi için yazı fontunda ve boyutunda oynamaLar yapabilirsin belki birde arka plan rengi... eline sağlık

accurate

Üye
Tepki
3
Guzel Olmus Ama Daha Guzelinide Yapacagina Eminim Azcik Zenginlestirsen Eminim Daha Guzel Olcak :) Ellerine Emegine Saglik

Tepki
6
renk secimi hos ama geri kalani icin soylenebilecek bircok sey var mesela neden 2 defa aa yazdin ? birde goze cok hitab etmiyor kolay gelsin

merteral

Üye
Tepki
27
bence fena değil ama bence bir grafiker öncelikle farklı şeyler yakalamak istemeli bence mesela iç içe geçişli harfler farklı desenler 3 boyut gibi şu anda tüm büyük firmalar ve dizayn grupları bu konuya özellikle dikkat çekiyor bence sadece harflerle yapacağın bir çalışma yapmak istiyorsan önce photoshopta bi karakalem çalışması ardından smooth yapıp renklendirirsen ve en son bi gölge verirsen ''AA'' logon çok daha iyi görünecektir ve reklam olmasını istemiyorum ama eczacıbaşının yeni logosu bildiğin gibi 3 boyutlu tasarlandı ve çok değişik birşey tek harfli logolarda bence böyle şeyler daha göze çarpıyor yine çok konuştum sıktıysam kusura bakmayın artık .... :)

Eczacıbaşı 'nın logosu:

Umarım anlatabilmişimdir...
http://www.eczacibasi.com.tr/images/logo1.gif

GrafiRuN

Üye
Tepki
0
avatar için boyutları buyuk tutmana gerek yoq bence..

onun dısında fena diil.. :)

ikrdnmz

Üye
Tepki
0
Arkadaşım Kusura Bakma Ama Bİşi Yapmamışsın Sadece Yazı Yazmışsın Ama Yinede Düşünce Olarak Güzel Daha İyi Şeyler Yapabilirsin ...

Yukarı Alt