kendime yapacagım sitenin bir image görünümü

best_burak

Üye
Tepki
0
kendim için hazırladıgım yayınlamayıda düşündüğüm web sayfam olucak inşallah (A) cümleyi bi acayip kurdum aldırmayın anladınız siz :D
degerlendirmelerinizi bekliyorum sizce devam edeyimmi yoksa karar senin bilader napıyosan yap :D görüşündemisinz tesekurler =)

merteral

Üye
Tepki
27
güzel görünüyor ancak nasıl bir web sayfası tasarlamayı düşünüyorsun ona göre yardımcı olalım değerlendirelim ? ;)

best_burak

Üye
Tepki
0
@merteral
yani gorunenlerin geneli flash olucak tabide içerik olarak görsel çalışmalarımı yayınlayacagım bana ulaşabilicekleri haber alabilicekleri referans gösterebilicegim bildiginiz kişisel site olucak yani dier sayfa görünümlerinide ekleyebilirim isterseniz

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Fena görünmüyor, Yanlız design stüdyo yazılarının etrfındaki bütün çizgiler bayağı bir inceltmeni öneriyorum..ve solda kullandığın vektörlerin altındaki gölgeleri geriye atmalısın... Emeğine sağlık...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Eline sağlık güzel olmuş. Yalnız bu görüntüyü photoshop tamı tasarladın yoksa hazır template üzerinde oynama yapıp bu hale mi getirdin.

best_burak

Üye
Tepki
0
@Abdullah Şahin
flash bi sitede gördüm benzer bişeyi kendim tasarımını yaptım yani template kesinlkle kullanmadım

Tepki
0
gerçekten başarılı bir çalışma fakat eğer resim olarak kayıt edecekseniz sağlam bi servera ihtiyacınız var layerlara ayırmak bile sorununuzu tam olarak çözeyecektir çözünürlük 72 den fazla olmamalı o bile çok ama artık kaliteyi de kayıp etmemek gerek emeğine sağlık süper olmuş dostum

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Bence renk tonları çok güzel, flash kullanıp birazda hareketlendirirsen bence süper olur, devam et derim, başarılar..

Yukarı Alt