Kim ola ki bu grafik tasarımcı?

Tepki
0
Öncelikle sizlere grafik tasarımın ya da grafik tasarımcının tanımını falan yapacağımı sanıyorsanız hemen ekranınızın sağ üst köşesindeki çarpı işaretine tıklayıp sayfadan çıkabilirsiniz. Çünkü bu yazı sizleri pek memnun etmeyecektir.Ayrıca isminin önüne grafiker,grafik tasarımcı gibi zorlama titlelar yazdıran kişiler de pek hoşnut olmayacaktır.Eee nasıl olsa sayfanın adı tasarım iğnesi. Batınca acıtır.Sonra neden battı diye mailler atmayında...

Efendim, son senelerde su yüzüne çıkan ve neredeyse herkesin mesleği haline gelen bir grafikerlik olayı var.

-Abi geçen internetten photoshopu indirdim.Valla kolaymış yaa.Bir afiş yaptım aklın hayalin durur...İlanda çok bu aralar bu işle ilgili! Gidip başvurucam...
...gibi konuşmaları eminim bu mesleğin içinde olan ya da bu işin eğitimini görüp evde dikiş nakış diken, bozulmuş muslukları tamir eden çoğu insan duymuştur...

makalenin devamını ................. adresinde tasarımsal iğne bölümünde okuyabilirsiniz...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bu tür -ve daha geniş kapsamlı türden- konular forumda zaten vardı ve birçok kez tartışıldı.
Onları da incelediniz mi?

Konuya ek olarak:
Site tanıtımlarınızı BURADA yeni konu açarak yapabilirsiniz.
İyi günler.

Yukarı Alt