Kiralık E-Ticaret Ilanları Hemde Backlink Almış Oluyorsunuz.

Tepki
1
[h=1]Kiralık E-Ticaret Ilanları Hemde Backlink Almış Oluyorsunuz.[/h]
1. sabit link
Merhaba arkadaşlar hem sizlerden fikir almak hemde bu sistemi tanıtmak için buraya konu açtım.

Googleda 1 numara çıkmak herkesin istediği bişeydir heleki e-ticaret siteleri için seo yapsanızda bazı kelimelerde çıkmamanız sinir bozucudur.

Bu sitenin iddası ise şu işiniz ile ilgili 1 numaraya gelmemiş istediğiniz kelimeyi kiralıyorsunuz senelik olarak 99 tl hemde açıklama bölümüne link verebiliyorsunuz.

Sitenin yaşı 2007 yeniden tarafımca yapılandırılıp google sunuldu ve 3 aylıktır daha da gelişecektir sizlerin fikirlerini bekliyorum.
tşk

SİTENİN İSMİ : http://www.teknotransfer.com/

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Siteye göz attım, bahsettiğiniz "kelime kiralama" olayını özellikle aradım ama bulamadım. Eğer yapmak istediğiniz olay kelime kiralama, Google'da ilk sayfalara çıkmaksa site bu bakımdan çok yetersiz olmuş ki aradığım halde bulamadığım bir özellikten bahsediyorsunuz. Eğer amacınız siteyi tanıtmaksa sitede yeterli miktarda çeşit yok, konu başlıkları var ama ürün yok. Böyle bir site bende aradığım ürünü bulamayacağım için hayal kırıklığı yaratacağı gibi sitenin yetersiz olmasından dolayı kredi kartı işlemlerinde güvensizlik de yaratacağı için alışveriş yapmazdım, yani bu bakımdan da yetersiz bir site olmuş. ...
Site ismiyle site açıklamasının farklı olması ayrı bir handikap, tekno yazısı zor okunuyor, en azından yazıya siyah kontür verilerek daha rahat okunması sağlanabilir, sitenin renkleri gözü yoruyor, vs. vs. kısaca beğenmedim ...

Tepki
1
emeğine sağlık kardeşim yorumlarınız bizi ileri götürecektir.

Aslında sitenin alexa değerine bakarsan ve tasarım hariç seo ile google uymuna bu dediklerini aşmamız 6 ayı bulur ama burada önemli bir olayı kaçırmışsınız.

Bu siteden alışveriş olmayacak sadece insanların kendi sitelerinde googleda 1. sayfaya çıkamadıkları kelimeleri kiralayacaklar. onlarıda zaten 1. sıraya gelince görüp alacaklar işte bu hususta kendi sitelerine yönlendirme ve o kelimede google da çıkmaları sağlanacaktır zaman içerisinde kelimeler ve ürünler oturacaktır tekrar yorumunuz için teşekkür ederim.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Açıklama için teşekkür ederim. Sanırım olayı tamamen ters anladım. Benim alışveriş listesi sandığım başlıklar kiralanacak kelimeleri oluşturuyor. Bu şekilde bakarsak yeteri kadar başlık var gibi görünüyor, eksik olanlar da isteğe göre eklenebilir. Hala sitede kelime kiralamanın yeteri kadar vurgulanamadığını düşünüyorum bu sorun aşılırsa güzel bir site olacağı kanısındayım ...

Yukarı Alt