Kişisel Çalışmalarım

Tepki
0
Selamlar...:rolleyes:

Bu konuda sizlere göstereceğim Adobe Photoshop CS6 çalışmalarımdır.
Kesinlik hazır birşey kullanmadım, bunun hakkında herhangi bir şüpheniz olmasın..

2.Çalışmam (Kesinlikle Hazır Stil Değildir)!

3.Çalışmam / Buna en çok gayret ettim... Elimden daha fazla da gelebilir ama şimdilik sizlere göstereceğim budur...

İsteyenler buradan .psd dosyalarını buradan indirebilir: https://hotfile.com/dl/228131455/89e5f6f/photoshop_alma.rar.html
Selametle...

CemilAL

Üye
Tepki
25
Sakin ol hazır kullandın diyen yok daha destur. :D Çalışmaların çok hoş ama tabi ki de kimse mükemmel değildir. Mesela en üsttekine neon u yapmışsın hoş, ama ışığını daha gerçekçi yapabilirdin ve o siyah siluet en azından duvara çizilmiş gibi durabilirdi. İkincisinde by ya efekt yok biraz garip durmuş ve altta gereksiz yere boşlu var gibi, baştan savma göstermiş çalışmayı. Sunuş biraz kötü yani. Gelelim sonuncusuna. :D Orjinalinden biraz farklı olmuş, daha çok harf kullanarak daha hoş bir görüntü elde edebilirmişsin. Fontların ne olduğu gözüküyor harfler ayrı ayrı durmuş. Ama genel manada çalışmaların güzel. :D

CemilAL

Üye
Tepki
25
@romanadamita

Hadi canıımm. :D O zaman hatalarını nereden göreceksin ki anlayamadım. Dürüst olmak gerekirse eğer bu zamana kadar gördüğüm acemi çalışmalarını kıyaslarsak sizinkiler "vasatın altında" oluyor diğer bir deyişle. :D

draleys

Üye
Tepki
0
ya bi tek ben yazmıyorum bu yazıları ben de grafık programları kullanıyorum ama bu kadar guzlını yapamıyoruz nasıl bı yol ızlemem gerekıyo
yardımcı olabılırmısınız bana

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
3. çalışmanın bir dersi varsa veya çekip koyabilirseniz çok sevinirim. 3. çalışmanızı çok beğendim

Yukarı Alt